ورق پلی کربنات چیست؟

از مزایای مهم سایبان پارکینگ خودرو محافظت خودرو در برابر اشعه مضر آفتاب، نزولات جوی، فضولات پرندگان و شیره درختان می باشد. فونداسیون پارکینگ به صورت مستقل و با کمترین تخریب صورت می گیرد. طراحی و ساخت انواع سایبان خودرو توسط متخصصین این مرکز صورت می گیرد ضمن اینکه حفظ مقاومت سقف پارکینگ هزینه ها را تا حد قابل ملاحظه ای کاهش می دهد و در عین حال یک سقف زیبا داشته باشند. هر فضایی که ماشین در آن قرار می گیرد از جمله پارکینگ های خانگی، اداره جات، فروشگاه ها و … استفاده از سازه های فلزی سبک سایبان پارکینگ خودرو با پوشش های یو پی وی سی در حال حاضر متداول ترین سازه مورد استفاده جهت سایبان پارکینگ خودرو ها می باشد. جهت استقرار ساختمان، علاوه بر تأثیر در مصرف انرژی در ساختمان در بارهای گرمایش و سرمایش نیز تأثیرگذار است.

بنابراین باغبانان یا صاحبین گلخانهها میتوانند بنا به نیاز گیاهانشان به نور و گرمای خاصی، مدل مناسبی از این توری سایه انداز را انتخاب کرده و تهیه نمایند. شما می توانید سازه دلخواهتان را با توجه به ابعاد فضا، فرم مطلوب و یا کاربری مورد نظر انتخاب نمایید. نیازمند به سایبان پارکینگ می باشد. پایه های سایبان چتری تیز بوده و به راحتی می توان آن را در شن و ماسه نصب کرد. سایبانهای ثابت پس از نصب دیگر به راحتی قابل تعویض نیستند و اگر پس از مدتی بخواهید جنس پارچه یا رنگ آن را تغییر بدهید باید هزینهی زیادی را متحمل شوید. سایبان های مکانیکی نیز از اهرم تعویض دنده استفاده می کنند و در محیط های مختلف سایبان شاهد قابل استفاده هستند.

امروزه سایبان ها از جمله لوازم مفید به شمار می روند که در کنار این مزیت به عنوان یک پوشش بیرونی استفاده می شود اما پرونده کاربرد این وسیله اینجا بسته نمی شود چرا که از کاربرد های مختلفی برخوردار می باشد. دیوارهای بلند بیرونی خانهها، کم تزیین و ساده بودهاست، تنها ورودی خانه، با تو رفتگی و تزیین، خود را نسبت به بقیه دیوارهای خارجی مشخص میکردهاست. سایهبانهای درب معمولا جمع شونده و یا ثابت هستند و در طیف گستردهای از طرحها، مواد و اشکال موجودند تا زیبایی ساده و ظاهری شیک ارائه دهند. قیمت سایبان متحرک استخر مانند سایر سایبان های ثابت و سایبان اتوماتیک با توجه به ابعاد و اندازه سایبان ، متریال مورد استفاده در مراحل تولید سایبان برقی یا ثابت ، جنس پارچه یا پوشش سایبان ، برند یا شرکت سازنده سایبان و نوع کاربرد مشخص و تعیین می شود. اغلب افراد در فصول گرم سال با مشکل گرم شدن بیش از حد وسیله نقلیه خود مواجه میباشند، که در نوع خود برای ماشین نیز آسیبهایی به همراه دارد.

شما می توانید سایبان برقی را متناسب با رنگ نمای ساختمان یا سنگ های بکار رفته در آن هماهنگ کنید تا زیبایی بیشتری به محیط زندگی شما بدهد. همان طور که گفته شد از گذشته تا به امروز سایبان ها برای محافظت در برابر بارش و تابش و حصاری در برابر ریزگردها و گرد و غبار مورد استعمال قرار می گرفتند اما امروزه یکی از ویژگی های سایبان ها که بسیار مورد توجه قرار گرفته طراحی های مخنلف برای زیبا سازی مکان مورد نظر و گذراندن اوقات فراغت می باشد ، علاوه بر اینها مکانهای مورد استفاده و نصب این سازه نیز متفاوت می باشد.

سایبان از گذشته تا به امروز کاربرد زیادی در زندگی بشر دارد ، در گذشته با شکل ساده و ابتدایی برای حفاظت انسان و دیگر لوازم در برابر نور خورشید مورد استفاده قرار می گرفت، اما امروزه با کاربرد های بیشتر و شکل و مدلی مدرن تر مورد استفاده قرار می گیرد مانند : گرد و خاک و بارشهای برف و باران و ایجاد سایهای ایمن در مقابل این امور، در واقع سایه بانها سقفهای ثابت یا جمع شوندهای و متحرکی هستند که به دیوارهای بیرونی و قسمتهای خارجی یک مکان اتصال یافته اند. به طور معمول تولید سایبان خانگی نمونه های بسیار زیادی را در بر می گیرد.

لزوما به معنای بهتر شدن کیفیت سازه نمی باشد. سایبان پارچه ای استخر ، مدرن و محبوب اند و از زیبایی فوق العاده ای برخوردار می باشند که در ضمن داشتن ظرافت ساخت درجه یک نیز می باشند.رنگ پارچه و سازه را می توانید بر اساس دکوراسیون فضای خود انتخاب کنید. مرکز سایه سازان آوید ضمن کمک به کاربران برای خرید بهترین سایبان پارکینگ در تلاش است تا با در نظر گرفتن شرایط مختلف کمک خواهد کرد تا انتخاب مناسبی برای وسیله ی نقلیه تان داشته باشید تا در برابر شرایط مختلف و سخت آب و هوایی آسیبی نبیند.

نیازمند به سایبان پارکینگ می باشد.

این سایبان ها بسیار سبک هستند و به راحتی می توانید ان ها را جا به جا کنید و هزینه ان ها نیز بسیار ارزان است و برای هر شخصی به صرفه است که در همان لحظه اول این نوع سایبان ها را خریداری کند. طراحی و محاسبات مربوط به این نوع سایبان ها از قبل انجام شده است. سابقه ما در تولید انواع سایبان می تواند دوام و کارایی محصولات ما را ضمانت کند.انواع سایبان پارکینگ برای ماشینهای مختلف با توجه به ابعاد ماشین و تعداد خودروهای قرار گرفته در سایه سازان قابل طراحی و ساخت است. در صورتی که روکش در برابر فاکتور های محیطی مختلف مثل نور، دما و رطوبت، مقاومت و دوام کافی نداشته باشد، به سرعت دچار پوسیدگی می شود و از بین می رود.

سایبانها با کاربری کاهش نور ( شدت تابش) با ضریب تخلخل (mesh) سایه اندازی 30% ، 50% ، 65% ، 80% و 90% استفاده میشوند که درصد سایه اندازی بر اساس نوع محصول و عرض جغرافیایی منطقه انتخاب میگردد. ویژگی های مهم سایبان برقی الماس در 1. تنوع رنگی فراوان در انتخاب سایبان برقی 2. امکان اجرای سایبان برقی تا عرض 7 متر و باز شوندگی 5 متر 3. سازه های با رنگ الکترواستاتیک 4. سایبان برقی دارای قابلیت تنظیم شیب از ۰ تا ۴۵ درجه 5. مقاومت سایبان برقی در برابر زنگ زدگی و زنگ خوردگی 6. ضدآفتاب و ضدآب 7. وزن سبک 8. زیبایی و قابلیت فرم پذیری 9. مقاوم در برابر عوامل طبیعی مانند باران،برف،آفتاب 10 سایبان برقی الماس در قابلیت نصب سنسور ایمنی روی سایبان را دارد تا در مواقع بادهای شدید سایبان بسته شود تا از شکستگی واسیب دیدگی جلوگیری شود عوامل موثر در قیمت سایبان برقی 1- جنس چادر 2- جنس سازه 3-استفاده از زنجیر یا سیم بکسل 4- قیمت قطعات مورد استفاده 5- مساحت سایبان 6- نوع برد وموتور استفاده شده نوع برقی سایبان بازویی از موتور توبولار استفاده می کند و قیمتی بالاتر از نوع دستی خود دارد.

در معماری امروز استفاده از سازه پارچه ای به عنوان سایبان خودرو در طراحی محوطه بسیار پر مخاطب می باشد. سایبان های برقی یکی از محبوب ترین انواع سایبان هستند که بدون دخالت دست و نیروی انسانی تغییر موقعیت می دهند و باز و بسته می شوند.در این میان برای آن دسته از ساختمان هایی که پارکینگ سقفی ندارد راه حل مناسبی در نظر گرفته شده است.آن ها می توانند با سفارش سایبان ثابت و متحرک پارکینگ از فضای بیرونی ساختمان به عنوان پارکینگ سقف دار بهره مند گردند.

همانطور که گفته شد در بعضی از ساختمان ها فضای کافی برای پارک اتومبیل های اضافی در پارکینگ سقف دار پیش بینی نشده است. رنگ پارچه هایی که سایبان ها دارند را شما می توانید بر اساس سلیقه خود تغییر دهید و یکی از رنگ بندی های جذاب را خریداری نمایید تا با دکوراسیون استخر شما هماهنگ شود. علاوه بر آن یک قسمت گردان یا یک نوار برای جمع کردن سایبان کالسکه ای در آن وجود دارد. ۱-امکان دارد هنگام حمل و نقل ، گرد و غبار یا ذرات مختلفی در لابه لای شیارهای ورق باشد پس حتما این ورق ها را به خوبی تمیز کنید. در اغلب موارد خانواده ها ترجیح می دهند به جای پارک اتومبیل های شخصی در چنین مکان هایی، اقدام به ساخت یک پارکینگ مسقف در حیاط منزل کنند. در صورتی که تجربه پارک ماشین در زیر درخت را داشته باشید، می دانید که پاک کردن فضولات پرنده ها چندان هم آسان نمی باشد.

تولید توری های سایباندر ابعاد و متراژهای مختلف و به صورت رولی و متری، استفاده از آن ها را برای افراد راحت تر کرده است. میزان سایه افکنی متفاوت توری های سبز سایبان موجب می شود تا بتوان از انواع آن ها نسبت به مناطق آب و هوایی متفاوت مصرف نمود. طبق تحقیقات انجام شده حداقل میزان کاهش دما به میزان ۱۰ درجه سانتیگراد است. از طرفی امکان افتادن اشیا و آسیب به بدنه اتومبیل هم همیشه وجود دارد. اصولا استفاده از سایبان، نشانه دقت و سلیقه شما و همچنین احترام به اموال خود است زیرا با استفاده از سایبان شما علاوه بر اینکه آسایش را برای خود و دیگران بیشتر می کنید سبب می شوید به طور مثال خودرویی که در زیر سایبان قرار دارد کمتر بر اثر عوامل جوی یا پرندگان فرسوده شود. طبیعتا صاحبان خودرو باید راهکاری برای محافظت از این اموال با ارزش در برابر آفتاب، باد، باران ، برف و حتی سقوط اشیا بیاندیشند.

در گذشته اغلب پوشش سایبان پارکینگ و سقف سایبان خودرو از پوشش های کم دوام پلی کربنلات یا ایرانیت فلزی بوده است. ورقهای پلی کربنات کروگیت در اشکال و رنگهای مختلف مانند شفاف، یخی، گالشی و مشجر تولید میشود. صفحات پلی کربنات از تابش نور مستقیم آفتاب و اشعه های فرابنفش به پوست پیشگیری می کند و محافظ خوبی برای پوست شما خواهد بود تا هرگز به بیماری های پوستی دچار نشوید. سایبان ها از جنس های مختلفی مانند پارچه ، پلی کربنات ، شیشه و فلز ساخته می شوند که هر کدام از این نوع سایبان ها ، مزایا و معایب خود را دارند. پرکاربردترین نوع سایبان پارکینگ، سایبان فلزی است که دارای یک پوشش یو پی وی سی می باشد.امروزه استفاده از سایبان برای پوشش فضای باز ساختمان و استفاده از آن محیط برای صرف شام و گفتگو کاربرد دارد که با توجه به نوع کاربری سایبان ،در نام های متفاوتی معرفی می شود.

در ادامه شما را با انواع سازه های چوبی آشنا می سازیم. در ادامه به برخی از مهم ترین متریال به کار رفته در سایبان های ساختمانی اشاره خواهیم کرد. کارشناسان و نیروهای متخصص ما سایبان های برقی متناسب با فضای مورد نظر را به شما پیشنهاد خواهند کرد. سایبان برقی یکی از راه های عالی و ارزان برای گسترش فضای زندگی شما است. البته برخی از مدل های ارزان تر سایبان های متحرک به صورت دستی جمع می شوند.

به طور کلی سایبان ها کاربرد زیادی در مناطق مختلف دارند اعم از بازارچهها، سقف مراکز خرید، آمفی تئاتر، سازمانها، جشنوارهها، سالنهای نمایش با هدف پوشش قسمت فوقانی، استادیومها، هتلها، محلهای پارکینگ، فروشگاه، بوتیکها علاوه بر این در مناطق تفریحی، محوطه سازی و سایه پارک، سایبان استخر، سایبان رستوران در محل کار شما، و مشاغل مورد استفاده در مناطقی مانند کافهها و رستورانها به ویژه در باغهایی با فضای باز، سایبان ورودی ویلا، سایبان پیادهروها، سایبانهای تراس، سالنهای ورزشی از جمله زمین تنیس، زمین بسکتبال، والیبال، فوتبال و زمینهای کناری میتوانند با سیستمهای پوششی غشایی برای محافظت از باد، باران و نور خورشید مورد استفاده قرار می گیرند . به طور کلی بخش مهمی از یراق آلات را سبب می شود. به طور کلی شیوه حرکت این نوع سایبان به شکل چتر است و تفاوت چندانی بین آنها وجود ندارد. عوامل مهمی در قیمت سایبان های برقی بستگی دارد مثلا نوع پارچه، سایز و مکان، اسکلت بندی، نوع سایبان، طول و عرض سایبان، متراژ محل مورد نظر و ابزارها جانبی و غیره است.

برای خرید هر نوع سایبان استخری که مد نظر خود دارید می توانید با شرکت سایه سازان آوید ارتباط برقرار نمایید . این مدل ها اکثراً بدون ریل هستند و معمولا فقط برای محافظت از استخر کاربرد دارند از طرف دیگر ، سایبان های بلند استخر به دلیل مسدود بودن ، در هر آب و هوایی امکان شنا را فراهم می نماید. در مجتمع هایی که دارای محوطه هست اغلب همه اتومبیل ها در همین فضا و زیر سایه درختان پارک می کنند.