مسترکناف سقف کاذب کناف، دیوار کناف، مجری سقف کناف

حال میخواهیم بدانیم مزایای سقف کاذب کناف نسبت به دیگر سقف های کاذب از جمله سقف کاذب رابیتس چیست. سقف کاذب کناف یکپارچه همانطور که از نام ان ها مشخص است به صورت یکپارچه اجرا می شوند و بسیار مناسب اجرا در محیط های بزرگ مانند مجتمع های تجاری و … هستند البته در محیط های کوچک نیز قابل اجرا هستند. سقف کاذب کناف یکپارچه علاوه بر مزایای مشترکی که در بالا گفته شد دارای مزیت صرفه اقتصادی هستند. همچنین دسترسی به مشخصات فنی سقف کاذب کناف یکپارچه ، امکان پذیر است. برای مثال در اجرای سقف های کاذب کناف همه سرعت اجرای بالایی دارند و اجرای ان ها ساده و راحت است.

آیا می‌توان برای بازسازی سقف از کناف استفاده کرد؟

درزهای بوجود آمده میان این صفحات به وسیله نوار و بتونه مخصوصسقف کاذب ارزانکنافدرزگیری شده و بدین ترتیب سطحی یکپارچه و بدون درز و صیغلی سقف کناف حاصل می شود. بنابراین توجه با ارتفاع سقف، رنگ آمیزی ساختمان، دکوراسیون و سبک طراحی داخلی در انتخاب انواع کناف سقف نقش مهمی دارد. پیشنهاد ما این است که ابتدا منزل شما توسط کارشناس ما بازدید شود و متناسب با ابعاد خانه طراحی سقف کناف صورت بگیرد. همچنین برای مشاهده طرح کناف سقف به روز و مدرن در واتساپ پیام بدهید که برای شما ارسال شود. طراحی نهایی سقف کناف منزل شما بر اساس طرح اولیه عکس های ژورنالی روز دنیا صورت خواهد گرفت.

  • از پنل های کناف با این ضخامت صرفا برای اجرا در طرح کناف هایی که منحنی و قوس تند دارد، استفاده می شود.
  • برای اجرای سقف کاذب روش های گوناگون و متفاوتی وجود دارد و البته از مصالح متفاوتی برای اجرای آن استفاده میشود.
  • اتاق خواب جایی است که باید بتواند آرامش زیادی را به شما القا نماید.
  • دیوار کناف دیواری غیر باربر است که برای تقسیم فضای داخلی ( پارتیشن بندی ) استفاده می شود.
  • یکی از مواردی که در نورپردازی سقف با کناف باید به آن توجه کنید، شدت نور و همچنین رنگ نور است.

مسترکناف سقف کاذب کناف، دیوار کناف، مجری سقف کناف سازه خا و زیرسازی را خود شرکت با ضخامت 4/5/6 تولید می نماید. سقف‌های کناف سادهاز صفحات گچی فشرده‌ای تشکیل می‌شوند که به صورت‌های مختلف همچون مسطح، ساده یا حتی پلکانی نصب می‌شوند. در مقابل،سقف‌های کناف دکوراتیو طرح‌های ویژه و جذاب‌تری دارند و می‌توانند ظاهر ساختمان شما را به طرز باورنکردنی تغییر دهند. یکی از زیباترین گزینه‌های دکوراسیون داخلی در خانه‌های امروزی، انواع سقف‌های کاذب، به‌ویژه سقف کناف و همینطور اجرای دیوار کناف است. سطحسقف کاذببدست آمده قابلیت اجرای انواع رنگ های موجود در بازار و پوشش های دیگر مانند کاغذ دیواری را خواهد داشت.

برای اطلاع از قیمت پانل گچی کناف به این صفحه مراجعه نمایید. این نوع صفحات روکشدار برای مناطقی که از رطوبت برخوردار هستند بسیار مناسب اند، زیرا ضد آب و ضد رطوبت می باشند. یکی مشاوره با پشتیبانان سلام ساختمان در مرحله اول است و دیگری مشاوره مستقیم با متخصصینی که برای اجرای کار بهتون معرفی شدن. اگر در شهرهای محدودهی سلام ساختمان باشین (استانهایی که در نقشهی بالا مشخص شده)، بین 24 تا 48 ساعت کاری طول میکشه تا پشتیبان سلام ساختمان باهاتون تماس بگیره. پس حرف آخر ما، تکرار همین جمله باشه که باید روی انتخاب مجری کناف حساسیت ویژه ای به خرج بدین. در مرحله دوم هم روی اینکه متریال شما چی باشه، تحقیق کنین و با مجریکار به توافق برسین.

پاسخ

به بیان بهتر، در کار کناف نسبت به خیلی از خدمات ساختمانی حساسیت اجرا بالاتره و ارزش اکیپ حرفه ای، ملموس تر میشه. اینکه ابعاد و فضای مورد نظر چگونه باشد نیز روی نحوه اجرا تاثیر خواهد داشت. حتی مدت زمانی که نیاز است تا اجرا به پایان برسد نیز به این موارد وابسته است. زیر ساخت کناف از جنس فولاد با آبکاری روی است که با پیچ به سقف وصل می شود.

نکات مهم در انتخاب کناف سقف پذیرایی: