قیمت دریچه تهویه هوا خرید 6 نوع دریچه تهویه هوا ساختمان

این دریچه کاربردهای فراوانی مثل هواسازی و تنظیم هوا تهویه نظری دارا می باشد. دریچه آلومینیومی یکی از پر استفاده ترین اجزا در تهویه هوا ساختمان می باشد. برای خرید دریچه آلومینیوم می توانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید. دریچه هوا برای تنظیم سرعت و فشار جریان هوا در ساختمان تعبیه می شود. دریچه تایلی مانند دریچه های سقفی می باشد و بصورت سقفی هوارسانی می کند. برای رنگ آمیزی پوشش دریچه هوای آزاد پره زد به کاربر این امکان را می دهد برای تناسب رنگ محیط با رنگ دریچه هوا ی آزاد بهترین انتخاب را انجام دهد.

  • دریچه‌های هوا متناسب با متراژ محیط باید در تعداد یا ابعاد بزرگتری تهیه شوند تا بتوانند به درستی هوای تازه را وارد ساختمان کرده و هوای درون را به بیرون هدایت کنند.
  • فروش دریچه هوا و طراحی بهینه سیستم های توزیع هوا در کاربری های اداری ، تجاری ، مسکونی و صنعتی در شرکت ره سام و توسط کارشناسان این مجموعه صورت می پذیرد.
  • با این حال، آن‌ها قادر به پرتاب هوا به سمت دریچه‌های شکاف خطی نیستند؛ زیرا هوا متمرکز نیست.
  • مشتریان و متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید دریچه هوا قابل تنظیم با کارشناسان فروش تهران دما تماس بگیرند.
  • دریچه تنظیم هوا ی خطی اسلوت نیز بصورت بادمپر و بدون دمپر قابل تولید و عرضه می باشد.

البته بهتر است بدانید که این نوع دریچه‌ های هوا برعکس نوع مشبک، تنها برای هوای ورودی و فن کوئل‌ ها و کولر‌های گازی مناسب هستند. همچنین این نوع دریچه‌ های تهویه خطی به نوع دمپردار و بدون دمپر در بازار عرضه می‌ شوند و پره‌ های آن بصورت 15 و 30 درجه قابلیت طراحی دارند. این نوع دریچه‌ ها نیز برای انواع هواساز‌ها مانند کولر‌های آبی و گازی کاربرد دارد و تفاوت چندانی از این منظر با نوع دیواری ندارند. البته این نوع دریچه‌ های تهویه هوا به انواع دمپردار و بدون دمپر تقسیم می‌ شوند و به صورت یک طرفه دو طرفه و حتی سه طرفه نیز طراحی می‌ شوند. معمولاً اگر سقف ساختمان‌ ها بسیار بلند باشد یا اینکه هواساز مورد استفاده شما، داکت اسپلیت یا انواع دیگر آن باشد، از نوع سقفی استفاده می‌ کنند تا چرخش هوای تازه در محیط بهتر صورت گیرد. برای خرید انواع دریچه هوا می توانید به مراکز فروش دریچه هوا مراجعه نمایید.

قیمت دریچه تهویه هوا خرید 6 نوع دریچه تهویه هوا ساختمان

لازم به ذکر است که امکان ساخت همه موارد ذکر شده از جنس آلومینیوم، آهن، چوب و پلاستیک در شرکت تهویه نو آستیاک وجود دارد. دریچه هوا باید جایی نصب شود که در فصول مختلف دسترسی به آن آسان باشد. به فرض، اگر برای هوادهی به اشتباه از دریچه برگشت استفاده شود و یا برای انتقال هوا در ارتفاع زیاد ( مانند سقف سوله ها ) از دریچه هایی با پرتاب هوای پایین استفاده شود طبیعتا تمام تلاش های صورت گرفته بی اثر خواهند بود. در انتخاب دریچه باید به ابعاد آن و میزان جریان توجه داشته باشیم.

آن‌ها می‌توانند جریان هوای بالایی را تحمل کنند و در عین حال بی‌صدا بمانند. با این حال، آن‌ها قادر به پرتاب هوا به سمت دریچه‌های شکاف خطی نیستند؛ زیرا هوا متمرکز نیست. قیمت دریچه های تنظیم هوا و همچنین دریچه های بازدید با هم متفاوت بوده و قیمت آن به نوع دریچه، جنس و ابعاد آن وابسته می باشد. می توانید اطلاعاتی همچون نوع دریچه، ابعاد و جنس آن را به کارشناس فروش تهویه نو بدهید و از قیمت دقیق آنها مطلع شوید.

لوله فلکسیبل هوا

از همین رو بهتر است تا بدانید، انواع دریچه‌ های تهویه از نظر محل نصب به شکل هستند و سپس با جنس آن‌ ها آشنا شوید. ی اصلی محصول دریچه تامین هوا انتقال هوای تازه و مکش هوای آلوده از طریق انواع کانال کولر است. این کالا تنظیم کننده ی مسیر جهت باد و همچنین وسیله ای جهت زیبایی بخشیدن به دکوراسیون داخلی فضاها نیز می باشد. نام دیگر دریچه تامین هوا دریچه کولر است که هر یک در طرح های متنوعی توسط کارخانه جات تولید می شود.

الگوی پرتاب یکنواخت هوای دریچه هوا ی اسلوت و نیز یکنواختی و توازن در ریزش هوا به محیط توسط دریچه هوای اسلوت باعث ارتقای راندمان هوارسانی در سیستم تهویه مطبوع خواهد شد . دریچه‌ هوای گرد شبیه دریچه‌های جهت دار هستند، اما به شکل های گرد هستند. آنها حتی توزیع هوای بهتری را نسبت به دریچه هوای جهت دار ارائه می دهند. برای بسیاری از مردم، این مدل نسبت به دریچه‌های جهت دار مربعی شکل ظاهری بهتری دارند.

پ- دریچه تنظیم هوای خطی کله قندی: