سئو سایت : بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

این پست در سایت های پر بازدید به عنوان یک پست مهمان گذاشته می شود. مثلاً مقالهای مانند آموزش سئو همیشهسبز است اما مقالهای مانند حملات روسیه به اوکراین در روز ۷ سپتامبر نهایتاً تا چند روز بازدید دارد. در اصل هدف این alt این است که اگر تصویر به هر دلیلی لود نشد، به جای آن این متن نمایش دهد و عکس را توصیف کند. مهم ترین هدف به کارگیری سئو تکنیکال این است که از نظر فنی وب سایتی طراحی شود که ساختار آن به نحوی باشد که موتورهای جستجوی گوگل بتوانند آن را بررسی کنند و مورد تاییدشان باشد. یعنی اینکه گوگل متوجه شود که شما در سایتتان محتوا کپی قرار داده اید. ربات های گوگل سایت ها را به این صورتی که ما میبینیم مشاهده نمیکنند، بلکه سایت را بدون ظاهر گرافیکی آن و صرفا از طریق کدها مشاهده میکنند. افت رتبه به دلیل از بین رفتن اعتماد گوگل و موتورهای جستجو به سایت است زیرا آنها همیشه منابع امن را در نتایج جستجو به کاربران پیشنهاد میدهند. به این دلیل که موتورهای جستجو قادرهستند سلیقه ی خود را با سلیقهی کاربران هماهنگ کرده و در تلاشند تا به روز رسانی خود را در راستای رضایت کاربر انجام دهد.

کار ایندکس کردن صفحات را برای شما انجام می دهد و صفحات برای کسب رتبه در گوگل، به ایندکس شدن نیاز دارند. ایندکس نشدن خیلی از صفحات مهم سایت، ایندکس خیلی خیلی دیر و ایندکس نشدن تصاویر داخل گوگل رخ می دهد. یک یا دو تصویر بسیار بیکیفیت از گوگل میگیرند و در سایت خود آپلود میکنند و اصلاً به فونت سایت دقت نمیکنند . متخصص سئو باید صفحات وب مبتنی بر جاوا اسکریپت خود را در قالبی که گوگل صحی می داند، تنظیم کنند. از این رو گوگل و کلیه ی ربات های خزنده موظف اند تا صفحات وب را بر اساس فاکتورهای بسیاری بررسی کنند. قرار دادن کلمات کلیدی در داخل محتوا باعث می شود خزنده های وب راحتتر آن را پیدا کرده و برای مراجعات بعدی آن را ایندکس کنند. پیاده سازی قوانین و قواعد سئو تکنیکال باعث محبوبیت و هم چنین رشد وب سایت می گردد. بله کافیست اما اگر سئو فنی را هم برای وب سایت خود رعایت کنید، نتایج بسیار بهتری کسب خواهید کرد. خبر خوب این که هنگامی که سئو تکنیکال انجام می گیرد منجر به تقویت ساختار فنی سایت می شود و باعث شده هم رضایت موتورهای جستجو و هم کاربران را به دنبال داشته باشد.

همانطور که میبینید کاملا از یکدیگر مجزا نیستند به این دلیل که با یکدیگر کار میکنند و به یکدیگر وابسته اند. Technical SEO از ضروری ترین اقداماتی است که در صورت انجام کاملا صحیح و دقیق آن باید شاهد یک ارتباط دوطرفه موفق میان سایت و موتور های جستجوگر گوگل نیز بود. چه سئوکار مبتدی باشید و یا حرفه ای، باید به ابزارهای اصلی که در سئو تکنیکال نقش مهمی دارد از جمله گوگل انالیتیکس و گوگل سرچ کنسول مسلط باشید. به طور کلی ، کلمات کلیدی به دو دسته اصلی تقسیم می شوند: کلمات کلیدی که مردم برای یافتن آنچه شما می فروشید استفاده می کنند (Product Keywords). اولین مرحله از سئو سایت سئو تکنیکال است و اگر به درستی صورت نگیرد دیگر انواع سئو که شما سئو داخلی و خارجی می شود به هیچ عنوان نمی توانند روی رتبه سایت شما تاثیر بگذارید. تغییر مداوم و دوره ای اصول و قوانین گوگل که منطبق بر تغییر خواسته ها و نیاز های کاربران می باشد، در شکل گیری نوع سئو تکنیکال نیز تاثیر ویژه ای خواهد داشت. متخصص سئو در بخش سئو خارجی علاوه بر این، می بایست به فکر ایجاد سرچ برند، فعالیت در سوشال مدیا و راهکار هایی برای افزایش تاثیر بک لینک باشد.

سئو و کار در این زمینه به قابلیتهای تحلیلی قوی و درک فناوری نیاز دارد. حتی اینقدر اعتماد به نفس پیدا کنین و تو سئو قوی شین که پروژه بگیرین و ازش کسب درآمد کنین و با دیدن همین فیلم آموزش صفر تا صد سئو کلمات کلیدی سایتهای مختلف رو سئو کنین. اگر میخواهید در کوتاهترین زمان به رتبه های برتر گوگل برسید و درآمد خود را چندین برابر کنید میتوانید از خدمات سئو سایت شرکت سئو آریا تهران استفاده کنید. برد کرامپ همه یکی از مواردی است که برای گوگل اهیمت دارد و استفاده از آن می تواند در رتبه شما تاثیر مستقیم ایفا کند برد کرامپ ها هستند. دقت کنید که تمامی مواردی که گفته شد رو روی سایتتان اجرا کنید. برای این که بتوانید موارد گفته شده سئو فنی را به صورت دقیق اجرا کنید نیاز به یک مشاور سئو حرفه ای دارید تا بتوانید رتبه سایت را افزایش داده و این رتبه را بالا نگه دارید.

چرا باید سایت خود را بهینه کنیم؟ در صورتی سوالی در خصوص این بخش داشتید، میتوانید از قسمت نظرات، سوال خود را ارسال کنید. در ادامه، طبق تجربه ما بهترین تگ Alt برای تصویر، توصیف خود تصویر است بطوری که فرض کنید میخواهید تصویر را برای یک نابینا در یک یا دو جمله توضیح دهید. ضمناً این توضیح باید شامل کلمه کلیدی مرتبط نیز باشد. به همین دلیل بهتر است برای صفحات نسبتا مشابه نیز تگ کنونیکال را در نظر گرفت. همه اینها در حالیست که اگر چنین پدیده ای مطلوب گوگل و سایر موتورهای جستجوگر بود ، شاید مخاطبین آن ها با مجموعه ای از “طبل های توخالی” مواجه می شدند که با داشتن صورتی موجه ، فاقد محتوایی گیرا و کاربردی بودند و از سویی دیگر وبسایت هایی که به هر دلیل از این غافله عقب افتاده اما دارای محتوایی غنی و کارگشا بودند ، به قهقرا می رفتند .

شما هم باید این موضوع را روی سایت خود تست کنید که فقط به یک شیوه لود شود. همچنین میتوانید مقدار ترافیک ارگانیک خود را با دیگر انواع ترافیک مقایسه کنید. فرض کنید یک ست منتشر کرده اید به نام: مطالعه موردی لینک سازی: چگونه ترافیک جستجوی خود را 110 درصد در 14 روز افزایش دادم . مسلما استراتژی های دیگه ای هم هستند که شما باید برای توسعه کارتون، افزایش ترافیک سایت خودتون و بالا بردن فروش از اونها استفاده بکنید. اگر این قسمت از سئو فنی را نمی توانید به درستی انجام دهید حتما از یک طراح یا توسعه وب کمک بگیرید چون هرگونه اشتباهی می تواند هزینه های زیادی روی دست شما بگذارد، مخصوصا که اگر به اشتباه، دسترسی به صفحات مهم وب سایت خود را ببندید. آنها همچنین محتوای سایت شما را با محتواهای وب سایت های رقیب مقایسه می کنند. قطعا شما هم یکسری وب سایت ها را می شناسید که از چک کردن آنها لذت می برید نه تنها بخاطر اینکه محتوای آنها جذاب، مفید، جامع و کامل و مرتبط با نیاز شماست، بلکه تجربه کاربری بسیار خوبی رقم می زنند و اصلا از صرف وقت خود در آنها پشیمان نمی شوید.

• از یک تصویر مربوط و متناسب با متن خود استفاده کنید. دقت کنید که که برای سئو عکس حتما تصویری را انتخاب کنید که با متن هماهنگی داشته باشد. خدمات سئو وردپرس باید به صورت حرفهای ارائه شود تا بتواند سایت شما را در رتبههای اول گوگل قرار دهد؛ اما این کار چگونه قابل انجام است؟ چرا که اگر یک سایت امنیت بالایی نداشته باشد ممکن است هکر ها با تزریق کد های مخرب سایتتان را از نتایج گوگل حذف کنند. اهیمت رعایت فاکتور ها و چک لیست های طلایی سئو تکنیکال ( Technical SEO ) یا سئو تکنیکی و فنی قطعا بر هیچ سئو کار قهاری پوشیده نیست. برای رسیدن به نتایج دلخواه، رعایت اصول سئو خارج از صفحه (off-page SEO) کافیست؟ طراحان وب از ساختار لینک دهی داخلی در وب سایت شما استفاده می کنند که هدف از بکارگیری چنین ساختاری این است که همه محتواهای وب سایت شما را به یکدیگر مرتبط کند.

البته وجود نداشتن سایت مپ به سئو سایت ضربه نمیزند اما وجود داشتن آن باعث افزایش رتبه شما میگردد. اگر به صورت اصولی این کار را انجام دهید می توانید رتبه های بالاتری را به دست آورده و حتی rich result گوگل را از آن خود کنید. این مفهوم دربرگیرنده تمامی نیاز های خزنده گوگل است. امکانی که باعث شده تا کاربران بتوانند با تمامی ابزار ها از قبیل تلفن همراه، تبلت و .. سایت را به راحتی مشاهده کنند، Responsive یا همان واکنش گرایی صفحات سایت نام دارد. این کار باعث کاهش بار سایت شما و بهبود سئو تصاویر میشود. اگر وارد یک محیط بسیار بزرگی شوید برای دفعات بعدی قطعا برخی موارد را فراموش خواهید کرد و باید چندین بار آن را تجربه کنید تا در خاطرتان بماند. هر بار که کلمهای را در گوگل جستجو میکنید با یک لیست بلند از نتایج مرتبط با جستجو مواجه میشوید که اصطلاحا آن را SERP یا Search Engine Results Pages -به معنای صفحه نتایج جستجو- مینامند. اگر محتوای شما در DOM قابل مشاهده باشد، احتمالاً محتوای شما توسط گوگل تجزیه می شود. شما می توانید کاری کنید که خزنده های وب نتوانند به برخی از صفحات وب سایت شما دسترسی پیدا کنند یا پارامترهایی مثل شناسایی برخی از صفحات قابل ایندکس را تعریف کنید.

در این مقاله از پرشیانا وب به بررسی سئو تکنیکال و هر یک از قوانین منحصر به فرد آن می پردازیم. وی۸ با کامپایل کردن جاوااسکریپت به زبان محلی ماشین قبل از اجرا به جای اجرای بایتکد یا سپردن آن به مفسر کارایی را افزایش میدهد. فقط اجرا کنید و نتیجه بگیرید. در غیر اینصورت سایت را می بندید و به یکی دیگر از ۱۰ نتیجه اول مراجعه می کنید. در چنین مواردی برای انجام سئو فنی، توصیه می شود که حتما URL صفحه وب حذف شده را به یک صفحه جدید ریدایرکت کنید در غیر این صورت کاربران شما با صفحه خطای 404 مواجه خواهند شد. یکی از مواردی که وارد بحث تخصصی سئو تکنیکال می شود تک کنونیکال می باشد. یکی از مواردی که در سئو تکنیکال باید به آن توجه داشت، سرعت سایت است. از جمله با اهمیت ترین نکاتی که باید در سئو تکنیکال به آن اشاره کرد، واکنش گرایی است که باید به هنگام کدنویسی و طراحی قالب در نظر گرفت. توصیه می شود برای خطای 404 صفحه ای در قالب سایت قرار دهید تا زمانی که بازدید کننده با این خطا روبه رو می شود به جای 404، یک صفحه ی طراحی شده به نمایش گذاشته شده و آن را به قسمت های مختلف سایت سوق دهد.

صفحات آرشیو ایجاد کرده و آنها را مانند دیگر صفحات بهینه سازی یا سئو کنید. ویژگی آخر وب سایت هایی که در آنها سئو فنی رعایت شده این است که لینک مرده یا Dead Link ندارند. اما در سئوی داخلی و خارجی بیشتر بر روی بهینه سازی صفحات وب سایت پرداخته می شود. فناوری دیجیتال، کاربران اینترنت را پرتوقع کرده به نحوی که تمایل دارند هر چه سریعتر اطلاعات مدنظر خودشان را پیدا کنند به نحوی که اگر کاربری روی وب سایت شما کلیک کند و وب سایت شما زیر 3 ثانیه لود نشود، از آن بیرون خواهند آمد. گفتنی است که انجام ندادن سئو تکنیکال باعث شده تا اشتباهات و مشکلات فنی مهمی در وب سایتتان رخ دهد. به نظر می رسد که کلمه “زیرا” باعث می شود درخواست شما قانونی تر به نظر برسد. همان نقشه ی سایت برای کاربران به شمار می رود که گوگل توصیه کرده حتما از آن استفاده شود. اگر سایت شما واکنش گرا نباشد، گوگل رتبه ی سایت را در نتایج جستجو با موبایل به طرز قابل توجهی کاهش می دهد.

پس شروع کنید که بهترین فرمت های تصویر را برای محتوای تصویر خود انتخاب کنید که بتوانند نیاز های شما را به خوبی پوشش بدهند. می بینید که چندین مرتبه از لیست های عددی یا نقطه گذاری شده برای فرمت بندی متن استفاده کرده ایم. این لینکها میتوانند در کلمات و عبارات موجود در متن باشند یا در بین پاراگرافها و به صورت لینکهای جداگانه. باید از هر صفحه کلمه کلیدی در هر صفحه یا مقاله به صفحه هدف آن کلمه لینک سازی کنیم، برای مثال باید کلمه سئو را از مقالات دیگر موجود در سایت به صفحه هدف سئو لینک دهیم و از طریق لینک سازی کلمات هدف را به گوگل معرفی کنیم.

آن وقت می توانید تفاوت چشمگیری در نتایج بهینه سازی سایتتان مشاهده کنید. سئو تکنیکال به بهینه سازی سایت و ساختار سایت گفته میشود، به طوری که خزنده های موتور جستجو بتوانند با حداکثر سرعت و کارآمد در سایت شما خزیده و آن را اندکس گذاری کنند. سرچ کنسول ابزار رایگانی است که به شما این امکان را می دهد که به راحتی مطالب سایت خود را در گوگل ایندکس کنید. کلمات جستجو شده توسط کاربران در موتورهای جستجو اهمیت بالایی دارند، تجربه نشان داده است که جذب بازدیدکننده زیاد از طریق گوگل میتواند موفقیت هر برندی را تضمین کند. برای این که از جستجوی لینکهای خارجی جلوگیری شود، باید تگ nofollow را در لینکهای خارجی خود به کار ببرید تا ربات خزنده از ورود به آنها منع شود و فقط بر روی ایندکس کردن صفحات وب سایت شما تمرکز داشته باشد.

بنظرتان آیا مرتبط بودن تصویر با متن را می توانیم یکی از معیارهای بهینه سازی تصاویر در نظر بگیریم؟ ضمنا توجه داشته باشید گوگل رتبه سایت هایی که گواهینامه SSL داشته باشند را ارتقاء می دهد و برعکس. وب سایت ها سر این داستان که در صفحه اول گوگل باشن و شما روی سایت اونا کلیک کنین تلاش زیادی میکنن و کلی هزینه زمانی و ریالی کردن تا به این جایگاه برسن. Bread crump شرایطی را برای کاربر فراهم می کند تا متوجه این موضوع شود که در کجای وب سایت شما قرار دارد. آدرس زیر را در مرورگر خود باز کنید. از همین رو گوگل هم اهمیت خیلی بالایی برای نسخه موبایل یک سایت قائل است و تمام تلاش خود را می کند تا سایت هایی که ظاهر و کارایی بهتری در تلفن همراه دارند را به کاربران خود نمایش دهد. مشکل این بود که این دوست عزیز یک مقاله 4 هزار کلمه ای با کلمه کلیدی “خرید موبایل lg” نوشته و در حال انجام دیگر فعالیت های سئو روی آن بود. یک سایت ریسپانسیو و سازگار با موبایل طراحی کنید.

سرعت سایت در رتبه بندی سایت ها نقش بسیار اساسی داشته و برای گوگل در جایگاه ویژه ای قرار دارد. برنامه نویسان و توسعه دهندگان وب برای تعاملی کردن وب سایت ها از زبان جاوا اسکریپت استفاده می کنند. این فایل ها حاوی کدی هستند که خزنده های وب را در سایت شما هدایت می کنند. قصد دارید لینک های اتوماتیک به سمت شما هدایت شود؟ قصد شما این است که محتوایتان در صفحه اول نتایج موتور جستجو ظاهر شود و مورد توجه قرار گیرد. اگر به پیشرفت در سایر حوزهها توجه نشود، در نهایت سئو از حوزههای دیگر عقب خواهد ماند.

فقط به یاد داشته باشید؛ همانطور که برای ارسال پست مهمان، نوشتن مطلبی مرتبط و با کیفیت بالا اهمیت دارد، بهتر است که در سایتهای معتبر نظر بگذارید و با افراد تعامل داشته باشید. وب سایت شما باید همیشه پویا باشد و همیشه به دنبال روش هایی باشید که با بهبود تجربه کاربری، وضعیت وب سایت را بهتر کنید، مثلا گاهی اوقات لازم است صفحات خاصی که دیگر بدرد نمی خورند را حذف کنید. شاید بگویید به چه درد می خورند؟ فایل robots.txt قادر است دستوراتی به موتورهای جستجو دهد و به آنها بگوید چه صفحاتی را اینکدس و چه نوع مطالبی را نادیده گیرد. داده های ساختاریافته را بر مبنی قرارداد هایی می نویسند که موتورهای جستجوی اصلی بتوانند آنها را بررسی و درک کنند. تکنیک های سئو جوهره اصلی موفقیت و رشد یک وب سایت در دنیای گوگل شناخته می شود. هرچه CTR صفحات سایت شما عدد بالاتری باشد سایت شما در رتبه بندی گوگل جایگاه بهتری خواهد داشت. بنابراین وقتی آگهی رو توی نتایج جستجو می بینید، می تونید مطمئن باشید که CTR بالایی داره.

کلیدواژه اصلی و پایه مقالات شماست و برای تهیه همه محتواها و مقالاتی که در وب سایت خود منتشر میکنید، به آن نیاز دارید. طراحی سایت بر پایه سئو چیست؟ لینک سایت واید چیست؟ تکنیکهای SEO شامل بهینهسازی سرعت و کدهای وبسایت، تحقیقات در مورد کلیدواژهها و ایجاد لینک هستند. روشها و تکنیکهای بازاریابی دیجیتال و همینطور نحوه عملکرد موتورهای جستجو دائماً در حال تحول و تغییر است. محتوای با آدرس، دسته و برچسب مشابه را noindex کنید که موتورهای جستجو سردرگم نشوند.در سئو تکنیکال به این مورد توجه کنید. چنین کاری را انجام دهید. حالا چنین تجربه ای را با سایت هایی که خیلی خسته کننده و اعصاب خورد کن هستند مقایسه کنید! در نتیجه با پیروی از قوانین گوگل، میتوانید رتبه خود را در بین هزاران وب سایت که در دنیای اینترنت وجود دارد افزایش دهید و دیده شوید و توسط گوگل نیز جریمه نشوید. قطعا url دومی و گوگل هم برای این نوع url اهمیت بالاتری قاعل هستش.

هنگامی نمایش داده می شود که کاربر به صفحه ی مورد نظر مراجعه کرده و صفحه در سایت موجود نمی باشد. در ادامه بررسی میکند که پستهای شبکههای اجتماعی خود وبسایت چقدر مورد توجه مخاطبان قرار میگیرند؟ این منبع که لینک آن در ادامه آمده است، به شما کمک میکند که مشکلات مرتبط به جستجو این زمینه را حل کنید. اگر سایت لود شد که وارد آن می شوید و ممکن است خرید خود را آنجا انجام دهید. بر اساس نظریات سایت yoast که یکی از معروف ترین ابزارها برای بررسی و بهینه سازی سئو در وردپرس است و اکثر سئوکاران روزانه با آن سروکار دارد، سئو تکنیکال را روشی برای ارتقای جنبه های فنی یک سایت در جهت بالا بردن رتبه ی آن در موتورهای جستجو تعریف می کند. بنابراین با استفاده از جنبه های فنی سایت توانایی این را دارید تا به موتور های جستجو کمک کرده تا سایت شما را کرل کنند. با بهبود بخشیدن جنبه های فنی وب سایت، ربات های سرچ، ارزیابی مثبتی از سایت شما خواهند داشت و قطعا رتبه شما ارتقاء پیدا خواهد کرد. این مورد برای افزایش ترافیک وب سایت و جذب مشتری بیشتر استفاده می­ شود.

مزیت اصلی سئو سایت و کسب رتبه با کلمات کلیدی در نتایج جستجو این است که می توانید ماه به ماه ترافیک رایگان از موتورهای جستجو دریافت کنید. در این صورت گوگل نمی تواند محتوا اصلی شما درک کند و در نتیجه به چوخ اعظم می روید. در صورت شناسایی شدن این نوع سئو در سایت شما، گوگل شما را جریمه خواهد کرد و از لیست نتایج جستجو گوگل حذف خواهید شد. با استفاده از هر کدوم ازین افزونه ها میتوان سئو کلی سایت مثل سئو مربوط به محتوا ، صفحات و مطالب سایت را بهبود بخشید ، برای سایت و مطالب سایت دیسکریپشن و کلمات کلیدی هدف مشخص کرد و از آنالیزگر سئو محتوا در هنگام تولید محتوا به منظور کمک به ساخت محتوایی مناسب تر و با سئو بیشتر استفاده نمود . صفت Langیک صفت Globalاست و بنابراین میتوان به همه تگ های HTML آن را ارائه داد.

، وضعیت سازگاری سایت با موبایل چطور هست؟ شما شاید یک عبارت رو در گوگل سرچ کنید و به عنوان مثال لینک سوم نسبت به لینک دوم یا اول به اونچه که شما میخواید نزدیک تر هست پس بر روی لینک سوم نتایج جستجو کلیک میکنید و وارد سایت میشید. هدف اصلی گوگل رساندن کاربر به هدفش در سریع ترین زمان است. برای موفقیت در کسب و کار اینترنتی تنها داشتن یک وبسایت کافی نمی باشد و شما باید سایت خود را در جلوی چشمان مشتریان هدف و ارزشمند خود قرار دهید. کار با کتابخانه react برای طراحی رابط کاربری به نسبت vue.js سخت تر و به نسبت angular ساده تر است و برای کار با این کتابخانه نیاز به تخصص کافی از زبان js دارید. یک وب سایت زمانی می توان گفت خوب کار می کند که در مرحله ی اول بتواند شفاف و ساده و در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار کاربران قرار گیرد. بله، طراحی وب سایت توسط خلاقترین طراحان با توجه به اصول سئو و معیارهای گوگل و همچنین رعایت تکنیک های UI , فایل ربات در سئو UX از صفر تا 100 انجام می شود. گوگل برگههای غیر کنونیکال در سایت مپ را نمی­پذیرد.

وقتی ربات خزنده جستجوگر وب سایت شما را بررسی میکند، قبل از هر چیز به دنبال فایل robot.txt میگردد تا از محدودیتهای خزیدن در میان محتوای شما آگاه شود. سئو فنی در حکم یک مرکز کنترل در وب سایت شما عمل می کند. اگر گوگل مشکلی از نظر ریسپانسیو بودن سایتتان پیدا کند در سرچ کسنول آن را به شما گوشزد می کند و شما باید سریعا وارد عمل شوید چون یکی از جدی ترین خطا های سرچ کنسول در مسیر سئو تکنیکال است. برد کرامپ که با نام مسیر راهنما هم شناخته میشود بخشی است که درآن مسیر صفحات به کاربر نماش داده می شوند. اینکه آدرس شما سئو پسند باشد می تواند در مسیر رشد شما تاثیر گذار باشد به دو آدرس زیر توجه کنید. یکی از مهمترین تکنیک های سئو این است که ثابت نیست و همواره از معیارهای مختلفی تاثیر میپذیرد؛ بنابراین صاحبان سایتها و کسب و کارها باید اقدامات بهینه سازی سایت را همواره ارزیابی کنند.

در واقع سئو کلاه سفید راهی برای راه اندازی کسب و کار آنلاین و تجاری پایدار می باشد و هدف یا اولویت اول جلب رضایت کاربر و مشتری سایت است بطوریکه قوانین سئو هم رعایت شود ، در سئو کلاه سفید سعی بر این است که محتوا مربوط به موضوع سایت باشد این نوع سئو برای شما مناسب نیست اما اگر میخواهید در لیست نتایج جستجو گوگل اول و ماندگار و پرقدرت باشید راهی جز انتخاب سئو کلاه سفید ندارید. در این صورت اگر به صورت منطقی هم فکر کنید گوگل رتبه خیلی خوبی به شما نخواهد داد. که این مورد با الگوریتم های مختلف تا به امروز نیز ادامه داد. در کمتر از دو الی سه ساعت پاسخ خواهیم داد.

SSL یا گواهینامه لایه سوکت امن اطلاعاتی که از وب سایت شما منتقل می شوند را رمزگذاری می کند. وب سایت های گروه اول از لحاظ فنی یا تکنیکال بهینه سازی شده هستند یعنی اصول سئو فنی در مورد آنها رعایت شده و علاوه بر شما هزاران و حتی میلیون ها بازدید کننده دیگر هم چنین حسی دارند و در مجموع نیز چنین تجربیات مثبت کاربری، رتبه سایت را به طرز چشمگیری بهبود می بخشد. به همین دلیل توصیه می کنیم اصول سئو پایه یا خارج از صفحه را با اصول سئو فنی یا درون صفحه ترکیب کنید تا دیده شدن وب سایت شما توسط موتورهای جستجوگر بهتر شود، بازدید بسیار زیادی پیدا کنید و رتبه بهتری در SERP بگیرید.

این داده ها همچنین به موتورهای جستجو کمک می کنند که صفحات وب سایت شما را بصورت مؤثرتر ایندکس یا بایگانی کرده و نتایج مرتبط تری را به کاربر نمایش دهند. در ادامه تکنیک های تخصصی برای سئو خارجی شما را با انواع لینک ها آشنا میکنیم تا بیشتر بتوانید از لینک دهی موثر خارجی بهره بگیرید. باید خاطر نشان کرد که اگر سایت ،یک سایت وردپرسی باشد و از قالبی که bread-crumps را نداشته باشد، استفاده می کنید، برای ایجاد آن می توانید از افزونهی yoast seo کمک بگیرید. یکی دیگر از کار هایی که باید برای سئو تکنیکال به آن دقت کرد و تنها در خاطر تعداد محدودی از سئوکاران میماند استفاده از استراکچر دیتا میباشد. باید خاطر نشان کرد که سئو فنی در مقابل سئو خارجی قرار داشته که به واسطه ی کانال های خارجی در دیده شدن سایت تاثیر بسزایی دارد. این صفحه توانایی این را دارد تا از نرخ خروج کاربران کاسته و در سئو سایت تاثیر گذار باشد. با شرکت در کلاس سئو آریا تهران میتوانید در مدت زمان کوتاهی اصول سئو را یاد گرفته و مدرک بین المللی فنی و حرفه ای دریافت کنید.

اول اینکه اگر از وردپرس استفاده می کنید هم خود وردپرس و هم افزونه هایی مثل یوست سئو یا رنک مث می سازدنشون و اصلا نگرانی از این بابت نداشته باشید. این پاراگراف های کوتاه فرصتی است برای یک وب مستر تا به راحتی به تبلیغ حرفه و کسب وکار یا محتوای خود برای جستجوگران بپردازد. زمانی که ربات خزنده لینکهای وب سایت شما را بررسی میکند، وارد هر کدام از لینکها و آدرسها میشود که شروع به بررسی تو در تو آنها میکند. از آنها چه کاری بر می آید و چه کاری بر نمی آید؟ اگر میخواهید اطلاعات بیشتری در مورد کارکرد سئو به دست بیاورید حتما لازم است بدانید که از سئو به چند روش میتوان استفاده کرد. این سطوح به افراد نشان میدهند که چطور میتوان از کلیدواژهها بهصورت برنامهریزیشده استفاده کرد. به جرات میتوان گفت سرعت سایت سه تای اول مهم ترین های سئو تکنیکال است. سرعت سایت یکی از معیارهای مهم در رتبهبندی وبسایتها میباشد که گوگل به آن توجه زیادی دارد. گوگل میگوید از متن آلت تصویر برای تشخیص همخوانی تصویر با عبارت جستجوی کاربران هم استفاده میکند.

این تگ داخل بخش head سایت قرار می گیرد و به موتور های جست و جو می فهماند که محتوا اصلی این صفحه چیست. در صورت امکان، از کلمه کلیدی اصلی خود حداقل برای تصویر اصلی (Featured) استفاده کنید. اما رفته رفته و با توجه به افزایش تعداد کاربران موبایلی، گوگل نیز توجه خود را به سمت این موضوع معطوف کرد تا جایی که امروزه نتایج جستجوی گوگل در موبایل، با نتایج جستجو در رایانه متفاوت است. اگر گوگل لینکی را در صفحات سایت های مختلف پیدا کند که برای او قابل درک نباشد یک امتیاز منفی برای صفحه معیوب در نظر می گیرد. به همین دلیل سند باکس را به عنوان یک دوره آموزشی می توان تصور کرد که تا زمانی که مراحل آن تمام نشود، نمی توان رتبه مناسبی به دست آورد. به همین دلیل سئو مهمترین کلید برای رمزگشایی افزایش بازدید و ورود کاربرانی است که میتوانند مشتریان وفادار شما باشند. فرق واضحی که بین اصول سئو پایه با نوع فنی وجود دارد این است که سئو پایه به کلیه استراتژی ها و فرایندهای پایه ای گفته می شود که ترافیک یا بازدید سایت را افزایش می دهند که از جمله این استراتژی ها می توان به وبلاگ نویسی، بازاریابی با رسانه های اجتماعی و بازاریابی ایمیلی اشاره کرد.