دریچه بازدید تاسیسات در انواع مختلف + نمونه کار سازه صنعت

گروه صنعتی تهویه سان با کادری مجرب و حرفه ای در راستای خدمات بهتربا قیمت بسیار عادلانه و مناسب به شما مشتریان عزیز دست به طراحی سایت خدماتی تهویه سان زده تا با شیوع کرونا شما عزیزان بتوانید از خدمات اینترنتی ما بهره‌مند شوید. تهویه سان از سال 1382 کار خود را با امید به خدا و توانایی خود شروع کرده و رفته افراد متخصص این صنعت را جذب نموده و گروه بسیار مقتدر و قوی در ایران تشکیل داده است. در اندازه گیری محل به فضای بادخور نیز توجه کنید، به همین دلیل اندازه را کمی بزرگتر در نظر بگیرید تا فضای بادخور را پوشش دهد. این نوع دیوارها و سقف های بنایی سنتی به صورت غیر اصولی ساخته شده اند و دسترسی به تاسیسات درون آنها بسیار مشکل است. یکی دیگر از نکاتی که باید پیش‌ از خرید پنل فالوورهای ایرانی در نظر داشته باشید قیمت و هزینه آن است. همان‌طور که می‌دانید موضوع قیمت و هزینه در تمامی خریدها اهمیت ویژه‌ای دارد و بیشتر افراد پیش‌ از خرید یک محصول و یا دریافت یک خدمت، به این عامل توجه خاصی نشان می‌دهند.

با تحقیقاتی که در بازار موجود است ، خواهید دید که در حال حاضر انواع مختلفی ازشیرهایکمد ، با چفت، آلومینیوم و که به علاوه با هزینه های کاملا متفاوت ارائه می شوند، وجود دارد. با این حال بهتر است همیشه مشاهده کنید که اکثر اینشیرهابرای عناصر خدمات و مکان هایی که ابزار مکانیکی در آن قرار دارند استفاده می شود. قرار گرفته .در ساختمان های مد روز ، از شیرهای بازرسی برای احاطه کردن شیرهای قطع، لوله ها و رایزرها استفاده می شود.

کیمیا صنعت دو اصل اساسی کیفیت محصولات و مشتری مداری را سرلوحه کار خود قرار داده است و با تکیه بر این دو اصل، گام مهمی را در تولید محصولات داخلی با کیفیت بسیار بالا برداشته است. شرکت آدلی آرا بنا از عاملین فروش و اجرای شرکت کناف ایران می باشد که از وجود متخصصین کارآمد و آموزش دیده به منظور اجرای پروژه های مسکونی ، تجاری ، اداری ، بیمارستانی و … بهره گیری می نماید. با ابعاد 60 میلیمتر و سایر ابعاد دیگر توسط شرکت آدلی آرا بنا به فروش می رسد و همچنین اجرا می دریچه بازدید شود.

  • به همین دلیل باید شیارهایی برای مکش هوا برای تم مکش روی درب شیر بازرسی فن کویل ایجاد شود .
  • باید معروف باشد که برای نصب پنجره بازرسی برقی در سراسر سوراخ مربوطه ، بدنه ای مستطیل ساخته شده از بدنه فولادی یا چوبی قرار می گیرد که پس از آن بدنه پنجره بازرسی برقی به هم متصل می شود.
  • با انجام این کار شما دیگر بیرون‌زدگی ندارید و دریچه به‌طور مناسب روی حفره چفت می‌شود.
  • طریقه نصب دریچه بازدید پلاستیکی نیز بسیار آسان و به صورت پیچی است.
  • دریچه بازدید تأسیسات همچنین برای پوشش تأسیساتِ الکتریکیِ ساختمان از قبیل کلید و فیوزها و یا همچنین سیم های اصلیِ عبوری از داخلِ سقفهای کاذب و یا محل های دیگر استفاده می‌شود.

دریچه های بازدید از جنس پلاستیکی دارای استهلاک بالا و عدم مقاومت و در برابر گرما و رطوبت و طول عمر بسیار پایین هستند به همین دلیل از محبوبیت پایینی برخوردارند. در این نوع با شبکه‌های لانه زنبوری و مشبکی که روی دریچه داکت اسپیلت وجود دارد، هوای تازه به میزان کافی در اختیار دستگاه قرار می‌گیرد و از میزان فشار به دستگاه کاهیده می‌شود. تنها تفاوت آن با نوع لولایی این است که به‌صورت وزنه‌ای درب دریچه باز می‌شود. این نوع دریچه‌های بازدید از ورق روغنی و گالوانیزه درست می‌شوند و دارای رنگ کوره‌ای هستند. معمولاً از دریچه بازدید آهنی به خاطر وزن سنگینشان در سقف استفاده نمی‌شود و غالباً دریچه بازدید کف از جنس آهن است.

دریچه بازدید انگشتی

شیارهای روی درب دریچه در این نوع به‌ شکل Z هستند که در یک یا دو جهت نصب و از این مسیر هوا وارد دستگاه می‌شود. دریچه بازدید داکت اسپیلت با شیار پره Z شکل در دو مدل وزنه‌ای و لولایی در بازار موجود می‌باشد. همه ما با دستگاه‌های اسپلیت آشنا هستیم و بسیاری از منازل شخصی برای داشتن یک تهویه مطبوع از این دستگاه استفاده می‌کنند.

این شیارها که به‌طور پرسی ایجاد می‌شوند، معمولاً به‌صورت موازی و در طول‌های 9 و 18 سانتی‌متری هستند. فن کویل‌ها در انواع سقفی، دیواری و زمینی تولید می‌شوند و باید به‌صورت دوره‌ای بازدید و سرویس شوند. با توجه به اینکه دریچه‌ بازدید فن کویل انواع مختلفی دارد، قیمت دریچه بازدید به نوع آن بستگی دارد.

دریچه بازدید فنکویل خطی ۳۰ درجه را نیز می‌توان هم به صورت پیچ از رو، و هم به صورت پیچ از داخل(به صورت مخفی) در محل مورد نظر نصب کرد. فن کویل go to valve گل سقفی بدون شک یکی از خیره کننده ترین شیرهای فن کویل می باشد و با دو طرح تک گل و دو گل تولید و ارائه می گردد. در حقیقت ، این شیارهای پله ای مسئول مکش هوا به داخل محفظه فن کویل هستند و در فن کویل هایی که مکش اضافی می خواهند ، این شیارهای پله ای شکل دوقلو هستند. هر دو دوتایی در حاشیه قرار می گیرند یا در درب شیر بازرسی Fankville قرار می گیرند.

خرید دریچه بازدید بر چه اساسی صورت می گیرد؟

دریچه بازدید تاسیسات در انواع مختلف + نمونه کار سازه صنعت