خرید و قیمت پنل ۱ متری داخل کابین آسانسور کد ۶۰۰۱ ترب

تولید انوع جدیدترین،بهترین و آخرین مدل شستی های داخل و بیرون کابین آسانسور با نمایشگر سون سگمنتی وLCD ریزشی و قیمت مناسب با گارانتی معتبر جام لیفت . یکی از آیتم هایی که برای افراد روشن دل، یا کم بینا در نظر گرفته می شود، ایجاد خط بریل در داخل آسانسور است. این قابلیت بر روی برخی از پنل های شستی وجود دارد، که نشان از اهمیت به این قشر از جامعه است. تا این افراد بتوانند بدون مشکل و به راحتی از بالابرها استفاده کنند.

اما عموما در مکان های شلوغ و پر تردد کمتر از این مدل پنل ها استفاده میکنند و بجای آن از پنل های غیرلمسی استفاده میکنند.

درب اتوماتیک آسانسور کابین عرض Eighty دو لته طراحان سیستم

محل قرار گیری این مدل از پنل شستی آسانسور در داخل کابین بوده و از زیبایی و طراحی منحصر به فردی نیز سود می برد. همان طور که خواندید این دکمه ها در قسمت های مختلف دارای کاربردهای گوناگونی متالیفت هستند. در واقع علاوه بر مواقع اضطراری جهت حرکت کابین به طبقه مورد نظر نیز بسیار کاربردی و البته ضروری می باشند. این پنل ها را در کنار دکمه های آسانسور قرار می دهند.

  • این مدل از شاسی های احضار، به شکل لمسی و از جنس شیشه می باشند.
  • شستی دیگر در کابین آسانسور طراحی شده است که شامل کلید های متنوعی از قبیل طبقات مختلف در ساختمان، تهویه اتاق آسانسور، زنگ هشدار، باز و بسته شدن درب و غیره می شود.
  • وی آی پی فرصتی است تا شما بتوانید با کمترین هزینه آگهی خود را بالانشین کنید .
  • پنل آسانسور با شستی آسانسور که در هر طبقه در کنار درب آسانسور نصب می شود در ارتباط است و وظیفه ی حرکت و توقف آسانسور را بر عهده دارد.
از سوي ديگرنمايشگرهايLCD ‏گرافيگي تک رنگ (معمولا آبي) قرار دارند که علاوه بر موارد فوق قادرند اطلاعات مفصلي نظير مودعملکرد آسانسور ، وضعيت باز و بسته شدن در، وضعيت بارگذاري کابين، تاريخ و ساعت و… را نمايش دهند . نمايشگرهاي رنگيRGB ‏با قابليتهاي پخش اسلايد يا سيگنال ويدئويي مي توانند در پس زمينه نمايش اطلاعات آسانسور ، به پخش اسلايد و يا تصاوير متحرک ، ويدئويي بپردازند. امروزه استفاده از اين قبيل نمايشگرهادر ساختمانهاي اداري و تجاري براي امور تبليغاتي مرسوم گشته است. نمايشگرهايي از نوع LCD ‏رقمي Latticeيا مدلهاي مبتني بر ديود نوراني (ماتريس نقطه اييا اصطلاحا ريزشي) در ميانه اين طيف قرار دارند. پیش از آنکه همه چیز درباره برق اضطراری آسانسور را مورد بررسی قرار دهیم باید به نکته‌ای اشاره کنیم. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که از ارتفاع، هواپیما، پله برقی و…

قیمت پنل شستی آسانسور در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

بنابراین شستی های باید از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار باشند و از طرفی دیگر به دلیل اینکه پنل های که در کنار آسانسور در طبقات نصب شده اند و یا داخل کابین آسانسور هستند، در معرض دید مسافرین هستند، به همین علت باید از طراحی شیک و زیبایی نیز برخوردار باشد. نکته قابل توجه، هنگام انتخاب شستی مناسب با آسانسور باید توجه کنیم، تا اگر که منطقه دارای آب و هوای مرطوب است از شستی های ضد زنگ و استیل استفاده کرد، و یا در آسانسورهای صنعتی و پر تردد شستی های لمسی کاربرد چندان زیادی ندارد. پنل شستی آسانسور به منظور پیشگیری از وقوع حادثه در هر طبقه از ساختمان قرار می گیرد. این قطعه یکی از مهم ترین و ضروری ترین شاسی های موجود در آسانسور می باشد.

قیمت خرید پنل شستی طبقه و کابین آسانسور در سال ۱۴۰۱elevator-car-operating-panel‏

خرید و قیمت پنل ۱ متری داخل کابین آسانسور کد ۶۰۰۱ ترب