با 9 صرافی ارز دیجیتال ایرانی آنلاین و معتبر آشنا شوید! خانه سرمایه | نی نی سایت

می‌توانید به وبسایت glassnode.com مراجعه کرده و پس از ثبت نام از امکانات مختلف این پلتفرم به عنوان یکی از بهترین سایت های تحلیل ارز دیجیتال استفاده کنید. بالعکس زمانی که یک خبر منفی برای یک رمزارز در بازار منتشر می‌شود باعث ریزش قیمت آن خواهد شد. تصمیمات دولت‌های بزرگ و مطرح در اقتصاد همچون چین و آمریکا نیز بر رشد یا ریزش بازار ارزهای دیجیتال تاثیر بسیاری دارد. برای مثال زمانی که خبری مبنی بر ممنوعیت استخراج ارزهای دیجیتال از سوی چین یا آمریکا اعلام می‌شود، بازار کریپتوکارنسی دچار ریزش می‌شود. در حال حاضر بهترین منابع اخبار ارز دیجیتال ایرانی سایت های ارز دیجیتال ، میهن بلاک چین و میهن سیگنال هستند. یکی از امکانات مناسب CoinMarketCap این است که به طور مختصر درباره همه ارزها توضیح داده و می‌توانید با چند دقیقه مطالعه، یک دیدگاه کلی نسبت به ارز موردنظر پیدا کنید.

با 9 صرافی ارز دیجیتال ایرانی آنلاین و معتبر آشنا شوید! خانه سرمایه | نی نی سایت

این اطلاعات می‌تواند شامل مقالات آموزشی، اخبار، دستاوردهای تکنولوژیکی، مصاحبه با افراد برجسته و تحلیل‌های قیمتی باشد. در این قسمت می‌خواهیم شناخته‌شده‌ترین و معتبرترین سایت‌های خبری ارز دیجیتال را به شما معرفی کنیم. سایت coin360.com یکی از وب سایت مهم و کاربردی در حوزه ارز های دیجیتال است. و در واقع 7 سایت پرکاربرد در ارزهای دیجیتال که این وب سایت اطلاعاتی مانند. اخبار، نمودار های جهانی، فهرست مشاهدات در اختیار کاربران خود قرار می دهد. علاوه بر این موارد وب سایت coin360 به منظور تعیین قیمت ارز و حجم آن داده های این ارز ها را جمع آوری می کند.

هنگامی که هاوینگ بعدی اتفاق بیفتد، پاداش ماینرها به 3.125 واحد به ازای بلوک تولیدی کاهش پیدا می‌کند. این یعنی پاداش روزانه ماینرها از 900 واحد به 450 واحد بیت‌کوین اینجا کاهش پیدا می‌کند. یکی از فاکتورهایی که در پیش‌بینی دارایی استفاده می‌شود، رفتار گذشته آن دارایی است. این کاهش در عرضه بیت‌کوین‌های جدید باعث افزایش تقاضا می‌شود و به همین دلیل به طور طبیعی قیمت بیت‌کوین می‌تواند افزایش پیدا کند.

وب‌سایت whalestats

در ادامه به بررسی 5 مورد از بهترین سایت های تحلیل ارز دیجیتال می‌پردازیم. تحلیل درون شبکه ای یا اصطلاحا آنچین روشی است که در آن تحلیل یک رمزارز بر اساس فعالیت شبکه و کاربران و به صورت کاملا اساسی صورت می‌گیرد. در تحلیل ارزهای دیجیتال، اهمیت تحلیل درون شبکه ای از تحلیل تکنیکال و فاندامنتال آن بسیار بالاتر بوده و می‌تواند اطلاعات بسیار خوبی در زمینه وضعیت کلی بازار و سقف و کف بیت کوین در اختیار معامله‌گران قرار دهد.

سقف واریز یکجا به صرافی‌های داخلی ارز دیجیتال کاهش یافت؛ ۲۵میلیون تومان در هر تراکنش

سایت کوین تلگراف دارای یک ردیاب ارز دیجیتال است که قیمت‌های فعلی ارزها را و همچنین تغییرات قیمت در ۲۴ ساعت گذشته را نمایش می‌دهد. همچنین این سایت اطلاعات دقیقی در مورد نحوه عملکرد هر توکن در برابر جفت های BTC یا ETH ارائه می دهد. در بخش تکنولوژی سایت کوین دسک، می‌توانید به اطلاعات مفید در مورد فناوری های جدید بازار ارز دیجیتال مانند بلاکچین و ..

  • همچنین نظرات و پیش بینی‌های زیادی در مورد عملکرد بیت کوین و اتریوم مشاهده خواهید کرد.
  • پلتفرم ارزپایا بستری برخط برای خرید، فروش و تبادل ارزهای دیجیتال می باشد.
  • این روزها یافتن گزارش‌های خبری بی‌طرفانه آن هم در حوزه‌ی ارزهای دیجیتال، بسیار سخت است، اما این دقیقاً همان چیزی است که در Crypto Daily دریافت خواهید کرد.
  • علت آن است که برای استفاده از داده‌های کوین متریکس نیازمند برقراری ارتباط مستقیم با پشتیبانی آن و خریداری برنامه‌های اشتراکی هستید.
  • شما می‌توانید اطلاعات بیشتر در رابطه با مقایسه صرافی متمرکز و غیرمتمرکز را در سایت ارزتودی مطالعه کنید.