انواع شخصیت در اتاق فرار | allescape

آیا عملی است؟ مطمئناً، هرچه مردم اتاق فرارهای شما را بیشتر بازی کنند، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد. درآمد مطمئناً مشخص است زیرا با پرداخت هزینه سانس‌ها اندازه‌گیری می‌شود و ملموس است؛ بنابراین برای رسیدن به آن، زمان محدودی را در نظر می‌گیرید و به آن دست پیدا می‌کنید و هدف هوشمندانه تعیین‌شده را محقق می‌سازید. بدون شک اتاق فرار بدون معما هیچ معنی‌ای ندارد و شاکله اصلی اتاق فرار را معماهای آن تشکیل می‌دهد. حداقل امکاناتی که برای یک اتاق فرار نیاز هست، داشتن سرویس بهداشتی، فضایی برای لابی و انتظار “با توجه به نوع سناریو”، فضایی برای استراحت و اتاق فرمان یا کنترل گیم مستر است.

ارتباط شما با بازی گردان

لطفاً برای تجربه ی این سرگرمی از ابتدا تا انتها، یک ساعت و سی دقیقه را در زمان بندی خود مدنظر قرار دهید. تمامی افراد و شرکت کنندگان در بازی موظف هستندماسکهمراه داشته باشند. حتماً ۱۵ دقیقه قبل از شروع سانس در محل حاضر شوید، در غیر این صورت به زمان بازی شما افزوده نخواهد شد. یک چیز معمول در اتاق فرار شامل پیدا کردن یک کلید، اهرم مخفی شده و یا فعال کردن یک نوع مکانیسم است که درب نهایی را باز کند.

اهمیت رفتن به اتاق فرار…

رنگ زرد، میزان شادی را در افراد افزایش می‌دهد؛ اما طراحان اتاق فرار معمولاً از این رنگ استفاده نمی‌کنند. رنگ نارنجی نیز درصورتی‌که به‌طور متعادل استفاده شود (بیش‌ازحد استفاده نشود)، می‌تواند باعث افزایش اعتمادبه‌نفس و هیجان شود. ولی ازآنجایی‌که الگوی ذهنی خاصی ندارند، سختی معما را می‌توان از رفتار آن‌ها تشخیص داد. شما باید بارها و بارها معماهای خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که منطق دارند و قابل‌حل هستند. بازیکنان حرفه‌ای قضاوت قاطعانه‌ای در مورد اینکه آیا یک معما خوب طراحی شده است یا خیر دارند؛ اما آن‌ها کمک چندانی به شما نمی‌کنند.

گاهی قبل از بازی لازم است توضیحاتی در مورد بازی به شما ارائه دهند و یا آموزش خاصی را به شما بدهند. بهتر است با دقت به توضیحات بازی گردان توجه کنید تا بتوانید از بازی لذت بیشتری ببرید. طراحی دکور و فضاسازی از ارکان بسیار مهم اتاق‌های فرار به شمار می‌آید. اینکه سناریو تا چه اندازه بازیکنان را تحت تأثیر قرار دهد، تا حد زیادی به نحوه طراحی دکور و فضاسازی مربوط می‌شود.

  • اما شب دیگه­‌ای وارد رستوران نه چندان مشهوری می­شید و همۀ اصول پذیرایی در یک رستوران استاندارد بین­‌المللی رعایت می­شه و غذای شما در کورس‌­های کوچیک سرو می­شه که شاید حتی شما جا بخورید از حجم کم غذا.
  • در شبکه اجتماعی و سایت خود فراخوان بزنید و شرایط بازیکنان موردنیاز خود را ذکر کنید تا تیم‌ها از این طریق با شما ارتباط برقرار کنند.
  • با تلفیق یک فعالیت اجتماعی با ماجراهای تعاملی و معماهای چالش برانگیز ، بازیکنان اتاق فرار در دنیایی کاملاً متفاوت با داستانی غوطه ‌ور می‌شوند که مانند سناریوی یک فیلم احساسش می‌کنند.
  • این شخصیت معمولا جواب تمامی سوالات را داشته و برخی از معماها برایش پیش پا افتاده محسوب می‌شود.
  • تو خیلی از اتاق فرارها ممکنه تعداد قفل­ها و درهایی که باز می­کنید، روند پیشرفت بازی رو تعیین کنن.
  • علاوه بر این ممکن است هنگام شروع بعضی بازی‌ها، دست و پای بازیکنان بسته شود که در این مورد نیز باید هنگام تعیین مرزها، به گفتگو با بهترین دکور اتاق فرار مسئولان مجموعه بپردازید.

پس هر چقدر انرژی بیشتر و بهتری رو صرف بازی کنید، بازی با کیفیت بهتری براتون اجرا می­شه. اما شب دیگه­‌ای وارد رستوران نه چندان مشهوری می­شید و همۀ اصول پذیرایی در یک رستوران استاندارد بین­‌المللی رعایت می­شه و غذای شما در کورس‌­های کوچیک سرو می­شه که شاید حتی شما جا بخورید از حجم کم غذا. اما به محض چشیدن، دنیای شگفت انگیزی از طعم‌ها در پس ذهنتون یادآوری می­شه و به درستی حیرت­‌زده می­شید.

تاریخچه بازی اتاق فرار

انواع شخصیت در اتاق فرار | allescape