آموزش نصب دوربین مدار بسته از صفر تا صد پکیج آموزش دوربین مداربسته مجتمع فنی برق-امن باش

پس از مشاهده ویدیو های پکیج الماس پلاس می توانید در آزمون آنلاین 30 سواله که از طریق واتسپ برای شما ارسال می شود شرکت کنید. در صورتی که به 19 سوال پاسخ درست داده شود، گواهینامه ایران سکوریتی برای شما صادر و به آدرس شما ارسال می شود. سوالات مطرح شده به صورت چهار گزینه ای و از مطالب مطرح شده در پکیج الماس پلاس تهیه شده اند. در این محتوا با نحوه فعالسازی ارسال ایمیل در دستگاه DVR یا NVR داهوا آشنا می شوید و یاد میگیرد که برای ارسال ایمیل روی هر دستگاه دیگری، باید چه تنظیماتی را انجام بدهید. چون برروی آنها لنز جداگانه نصب میشود وقابلیت زوم وفوکوس دارندویک قسمت خاصی را میتوان با لنزدوربین نزدیک آورد.دوربین های قدیمی بانکها آنالوگ میباشند. درپشت دستگاهdvrاگر خروجی ویدیو داشته باشد،میتوان بااین فیش به دوتا تلویزیون وصل کرد.و2تصویردردوقسمت داشت.

در این مرحله از مقاله آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه میخواهیم نصب دوربین مداربسته و ضبط کننده را انجام دهیم. برای اتصال سیم ها و کابل ها حتماً به کانکتور و فیش نیاز خواهید داشت. در دوربین های آنالوگ، آنالوگ HD، HDCVI، HDTVI و AHD برای انتقال تصاویر از کابل کواکسیال و در اغلب اوقات RG59 مورد استفاده قرار می گیرد. در نصب دوربین مداربسته آنالوگ اتصال این نوع کابل به دستگاه ها از فیش BNC استفاده می شود. در نصب دوربین های IP یا تحت شبکه از کابل شبکه و برای اتصال آن از سوکت شبکه استفاده می شود. این کابل ها و کانکتورها انواع مختلف دارد که می توانید با مراجعه به مقاله های مرتبط از تفاوت و مزیت های هر کدام مطلع شوید.

• استفاده از حالت بی سیم (Wireless)

ویدیو های آموزشی به زبان ساده و از سطح پایه توضیح داده شده و برای یادگیری مفاهیم مطرح شده، نیاز به هیچ پیش زمینه ای نمی باشد. مجموعه ایران سکوریتی از سال 1388 فعالیت خود را در زمینه تولید محتوای تخصصی و آموزش نصب دوربین مدار بسته در فضای مجازی و بلاگ آغاز نمود. مهندس حمید وجودی به عنوان مدیر عامل مجموعه این کار را با هدف تاسیس، نخستین مجموعه مستقل در ارائه محتوای آموزشی در حوزه مدار بسته شروع کرد. درهمین مجموعه آموزشی فوت وفن نصب دوربین مداربسته، آموزش نصب وراه اندازی دوربین های تحت شبکه؛آموزش داده شده است.

دیدگاه برای آموزش دوربین مداربسته و دزدگیر

آموزش نصب دوربین مدار بسته از صفر تا صد پکیج آموزش دوربین مداربسته مجتمع فنی برق-امن باش

پس تا انتهای مقاله آموزش نصب دوربین مدار بسته تحت شبکه یا همان دوربین های مداربسته ip با ما همراه باشید. در مکان های مختلف براساس انتظارات و کاربری محل از تجهیزات و سیستم های نظارتی و حفاظتی استفاده می شود. در صورتی که شما نیز قصد راه اندازی سیستم های حفاظتی در محل کار و زندگی خود دارید پیشنهاد می کنیم این مطلب را بخوانید.

قابلیت های بالا ، این دوربین را از انواع دیکر دوربین متمایز میکند . در حال حاضر خیر.آموزش ها قابلیت اجرا روی سیستم ویندوز رو فقط دارند. لطفا سرفصل ها و فایل جزییات آموزش رو مشاهده و بررسی بفرمایید چنانچه داخل سرفصل ها ذکر شده باشه به این معنی هست که در آموزش تدریس شده. این فکر که آموزش در کارگاه های حضوری موثرتر است، یک فکر و ایده قدیمی است. شما می توانید برای دریافت کدرهگیری پست، با شماره زیر تماس بگیرید. در نهایت با انتخاب دکمه ادامه به صفحه پرداخت آنلاین بانکی رفته و خرید را نهایی می کنید.

آموزش جامع دوربین مداربسته

اگر می توانید تصویری را روی مانیتور تست ویدیو ببینید، دوربین کار می www.amnbash.ir کند. کانکتورهای RJ45 (دوربین های IP) و کانکتورهای BNC (دوربین های آنالوگ) را بررسی کنید. در دوربین های آنالوگ با افزایش فاصله و هنگامی که از یک فرمت به فرمت دیگر تبدیل می شود، وضوح خود را از دست می دهد. بله چند خوابگاه دانشجویی، نزدیک به آموزشگاه در نظر گرفته شده است. نیازهای امنیتی خود را مشخص کنید و تجهیزات را براساس آن انتخاب کنید.

  • شما باید بدانید که چه نوع سیستم امنیتی را می خواهید برای یک مکان مشخص راه اندازی کنید، زیرا بسته به اینکه سیستم دوربین مدار بسته سیمی یا بی سیم را انتخاب کنید، فرآیند نصب متفاوت خواهد بود.
  • بنابراین تمام ضبط های دوربین مدار بسته شما در داخل دستگاه DVR قرار دارند.
  • همچنین دوربین‌های مداربسته بی‌سیم باتری خور نیاز به هیچ گونه سیم کشی ندارند و این موضوع باعث می‌شود که برای نصب آن شما به هیچگونه سوراخ کاری و سیم کشی در منزل خود نیازی نداشته باشید.
  • لازم بذکر است که پردازشگر‌های برندHisilicon از بهترین پردازشگرهای موجود بر روی DVRها هستند.