آموزش شارژ کارتریج پرینتر اچ پی فیلم آموزش 7 مرحله شارژ کارتریج پرینتر

تونر در بطری‌هایی فروخته می‌شوند که می‌توانید از آن برای پر کردن مجدد کارتریج یا همان شارژ کارتریج خود استفاده کنید. شارژ کارتریج از خرید کارتریج به صرفه تر می باشد و پیشنهاد می کنیم اگر قصد شارژ کارتریج خود را دارید به آگهی های بالای صفحه نگاهی بیاندازید. تصور کنید در وضعیتی قرار دارید که در دستگاه پرینتر شما، نوار کارتریج و قسمت هد پرینتر از هم جدا می‌باشند و شما نیز به هیچ وجه اجازه‌ی بیرون آوردن قسمت هد از دستگاه خود را ندارید! دستگاه به شدت کثیف شده است و تصمیم دارید آن را پاک کنید اما به سوزن‌های دستگاه پرینتر دسترسی ندارید.

چنانچه نوار کارتریج را سریعاً پر و شارژ کارتریج را انجام دهید، می‌توانید از آن برای بار دیگر نیز در دستگاه پرینتر خود استفاده کنید. هر پرینتری نیاز یه کارتریج دارد ، یکی از بخش های مهم پرینتر کارتریج میباشد که کارتریج ها بعد از این که به اتمام میرسد نیاز به شارژ کارتریج پیدا میکنند . تا زمانی که دستگاه شما دچار صدمه و آسیبی یا شکسته‌گی نشود که با تعمیر یا تعویض قطعه کارتریج تعمیر نگردد می توان بارها کارتریج پرینتر شما شارژ شود.

با استفاده از یک سرنگ خالی، کارتریج را هواگیری کرده و مطمئن شوید که هوا در آن وجود ندارد. حالا درپوش دستگاه را بردارید تا به کارتریج دسترسی داشته باشید. هزینه تعویض لوازم جدا می‌باشد و به دلخواه مشتری انجام می‌شود. با توجه به تعداد زیاد آگهی در ایستگاه، لطفا در کسب اعتبار و اعتماد آگهی دهنده، دقت کافی مبذول دارید. جهت شروع درج آگهی، ابتدا روی لینک ثبت نام کلیک کنید و پس از پرکردن فرم ثبت نام آگهی خود را ثبت کنید. کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به تعمیرکارسلام می باشد.

کارتریج‌های اصل به تعداد دفعات بیشتری شارژ می‌شوند و افت کیفیت آن‌ها کمتر است. برای شارژ کارتریج hp و سایر کارتریج‌های اصلی یا طرح به متخصصان ما در شرکت ایران کالا پرینتر مراجعه کنید. برای شارژ کارتریج لیزری مشکی و رنگی نیز کافی است به متخصص مراجعه کرده و رنگ مورد نیاز خود را شارژ کنید.

این قطعه بعد از مدتی نیاز به تعویض پیدا میکند و در صورت عدم تعویض ممکن است به دیگر قطعات و اچزای پرینتر آسیب وارد شود. امداد چاپگر با تحویل سفارش دقیق، به موقع و کارآمد به کلیه مشتریان اطمینان می دهد که خدمات با کیفیتی را به آن ها ارائه دهد. کارشناسان این شرکت سفارش را طی مدت یک ساعت به مشتریان تحویل خواهند داد. در واقع استفاده از جوهر و تونرهای تقلبی می تواند باعث آسیب به پرینتر و یا کارتریج شما شود. بنابراین استفاده از تونر با کیفیت جهت بهبود چاپ همواره اولویت اصلی مجموعه امدادچاپگر می باشد. تکنسین‌های نمایندگی شارپ خدمات شارژ کارتریج شارژ را در محل به شما ارائه می‌دهند؛ تنها کافیست که با نمایندگی رسمی شارپ تماس بگیرید.

خرسندیم که گامی هر چند کوچک در راستای بهبود شفافیت و ساماندهی بازار، برداشته ایم. کیفیت و ظرفیت چاپ بالا در کارتریج هایی که توسط شرکت های سازنده اصلی پرینتر طراحی و تولید می شوند، نشانه اورجینال بودن آن‌ها است. در عوض کارتریج های طرح را سازندگان اصلی تولید نمی کنند و به همین دلیل کیفیت آنها قابل مقایسه با مدل اورجینال نیست. اما تمامی کارتریج های غیر اورجینال و طرح بی کیفیت نیستند و در درجه بندی‌های مختلف تولید می شوند و دسته بندی می شوند.

استوانه‌ای شکل با خاصیت آهنربایی است که در مخزن اصلی نصب می‌شود و تونر را به شارژ کارتریج چقدر طول میکشد خود جذب می‌کند. مگنت دارای چرخ دنده و گوشواره در طرفین آن و میله آهنربایی در مرکز استوانه خود می باشد که حتما از صحت و سلامت آنها اطمینان حاصل کنید. هنگام چاپ، پودر از سطح مگنت به سطح درام منتقل می‌شود.در صورت خرابی این قطعه، چاپ انجام شده بسیار کمرنگ است و یا باعث ایجاد لکه‌های سیاه روی کاغذ می‌شود. کمرنگ چاپ شدن تصاویر و مطالب پس از شارژ کارتریج یکی از دلایل استفاده از پودر شارژ ارزان قیمت و بدون کیفیت بوده و یا ممکن است در کارتریج شارژ شده از درام و یا قطعات مصرفی تقلبی با کیفیت بسیار پایین استفاده شده باشد . تونرها دارای رنگ های متفاوتی هستند و متناسب با نوع پرینتر مورد استفاده قرار می گیرند .

متخصصان ما در اداریز کالا به دلیل این که کیفیت شارژ کارتریج و سلامتی شما برایمان مهم است ، شارژ کارتریج را در محل انجام نمیدهیم . بهتر است شارژ کارتریج در شرکت اداریز کالا انجام شود تا خطر آلودگی شما را تهدید نکند. خرید یک کارتریج طرح درجه یک می‌تواند جایگزین خوبی برای مدل فابریک باشد، اما یک کارتریج طرح از لحاظ کیفیت، سرعت و ظرفیت بهتر از مدل اورجینال نمی شود. هولوگرام روی بسته‌بندی کارتریج (که حک شده است) از مشخصه‌های اصلی تشخیص کارتریج مدل اورجینال است. هولوگرام‌های چینی کیفیت اورجینال را نداشته و مشابه یک برچسب معمولی طراحی شده اند و به راحتی جدا می شوند. مشخصه دیگر تاریخ تولید کارتریج است که در پشت جعبه درج شده و در هر دو نمونه طرح و ارجینال وجود دارد.

  • و در زمان شارژ کارتریج باید جوهر مختص به همان نوع از پرینتر استفاده شود.
  • هنگامی که تونر های زائد داخل کارتریج باقی بمانند در مرحله اول باعث کاهش عمر کارتریج شما می شوند و اگر این تونر های زائد وارد دستگاه پرینتر شما شوند امکان دارد که آن را خراب کند .
  • مشکلی در دریافت اطلاعات رخ داده است، لطفا صفحه را دوباره بارگذاری کنید.
  • در صورت مشاهده این قبیل مشکلات، فورا با کارشناس مربوطه تماس بگیرید و از او بخواهید که هرچه سریع تر آن ها را برطرف کند.
  • تا زمانی که دستگاه شما دچار صدمه و آسیبی یا شکسته‌گی نشود که با تعمیر یا تعویض قطعه کارتریج تعمیر نگردد می توان بارها کارتریج پرینتر شما شارژ شود.

آموزش شارژ کارتریج پرینتر اچ پی فیلم آموزش 7 مرحله شارژ کارتریج پرینتر

گاهی ممکن است تولید کننده پرینتر دستگاه خود را با ضرر وارد بازار کند ولی از راه فروش قطعات مصرفی آن که اصلی ترین آن کارتریج است، ضرر خود را جبران کند. کارتریج یک قطعه جدا شونده در دستگاه های چاپگر یا کپی است که نقش تامین کننده تونر یا جوهر را دارد. همانند خشاب اسلحه که درون آن گلوله قرار دارد و بعد از تمام شدن نیاز به گلوله گذاری دوباره دارد. کارتریج پرینتر هم به همین نحو عمل می کند با این تفاوت که به جای گلوله، پودر تونر برای پرینتر های لیزری و جوهر برای پرینتر های جوهر افشان استفاده می گردد. یک عامل مهم در شارژ خوب، توجه به شیوه صحیح باز و بسته کردن کارتریج و داشتن تجهیزات لازم جهت انجام این کار است.