0

راهنمای فارسی لوازم خانگی

شماره تلفن های تعمیرگاه (دفتر مرکزی) :

 09191494523        ****        02188420162      ****       09122850445

02186028316

کلیه خدمات ارائه شده با ضمانت کتبی و قطعات اورجینال و تضمین برگشت وجه می باشد (مراجعه تکنسین در کمتر از یک ساعت برای تهران )

تعمیر ماشین لباسشویی و رفع اشکال (سوال و جواب)

washing-1

 

تعمیرات انواع ماشین لباسشویی شامل :

بوش Bosch - آاگ AEG - الکترولوکس  Electrolux - آریستون  Ariston - ایندزیت - میله MIELE - گاگنو - نف - تکا - زیمنس - بکو

کاربر محترم قبل از اقدام به تعمیر نکات فنی و تعمیراتی مطرح شده در سایت را مطالعه فرمایید در صورت رفع نشدن نیز می توانید در ادامه همین مطلب سوال خود را مطرح کنید تا به آن پاسخ داده شود در غیر اینصورت فقط با شماره های مندرج در فوق تماس بگیرید تا در کوتاهترین زمان تکنسین جهت تعمییر مراجعه نمایند .

با تشکر

سوال :
      ماشین لباسشویی من آاگ مربوط به 15 سال پیش می باشد از دیروز وقتی یک برنامه را انتخاب می کنم مراحل آبگیری و شستشو را انجام می دهد اما به مرحله خشک کن نرفته و اگر ولوم برنامه را دستی رو خشک کن بزارم دستگاه کار خود را ادامه می ده :
جواب :
      ماشین لباسشویی شما از نوع نیمه مکانیکی یا تایمری می باشد - بخش مکانیکی آن که از چرخدنده تشکیل شده است خراب شده و احتمالا یکی از دنده های آن شکسته و باید یا قطعات آن تعویض شود یا تایمر نو توسط تکنسین برایتان نصب گردد .
آیا نیاز به مراجعه تکنسین دارد ؟
      بله این ایراد باید توسط تکنسین بازدید شود .

سوال :
      لباسشویی من بعضی اوقات موقع کار کردن توقف کرده و پیغام ER24 روی نمایشگر نمایش می دهد و با روشن خاموش کردن درست می شود . ماشین لباسشویی بوش
جواب :
      ماشین لباسشویی شما ایراد فنی ندارد و این پیغام حاکی از تخلیه نادرست آب در وسط برنامه بوده و شما باید دو چیز را چک کنید :
         --  خروجی آب فاضلاب گرفگی نداشته باشد .
        --- فیلتر پمپ تخلیه را باز کرده و محفظه داخلی را تمیز کنید . این فیلتر درپشت درب به اندازه کف دست و مقابل دستگاه در پایین قرار دارد .
آیا نیاز به مراجعه تکنسین دارد ؟
      خیر توسط خودتان قابل رفع است اما اگر موفق نشدید می توانید با تکنسین شرکت مشورت کنید .


سوال :
      من لباسشویی آریستون دارم و تازه خریده ام اما برنامه های آن طولانی بوده و در برنامه های کوتاه لباسها خوب تمیز نمی شود . آیا طولانی بودن برنامه در مصرف برق تاثیر دارد ؟
جواب :
      تمام لباسشویی های گرید انرژی A+ برنامه طولانی دارند و زمان طولانی دال بر مصرف زیاد انرژی نیست چون در عوض تکنولوژی مناسبی در نظر گرفته شده است . در واقع کارخانه سعی کرده بدون آسیب رساندن به لباسها آنرا تمیز کند و در عین حال مصرف انرژی را هم پایین نگه دارد . اما برنامه های کوتاه فقط برای شستشوی روزانه مناسب است . از طرف دیگر استفاده از پودرهای آنزیمی در این ماشین ها و همینطور سختی آب تاثیر زیادی دارد چون این ماشین برای کار با آب شهری با سختی کمتر از 100 ساخته شده اگر سختی آب محل شما بیش از 500 باشد که در ایران 90 درصد هم همین طوره کارایی ماشین از بین می رود .
آیا نیاز به مراجعه تکنسین دارد ؟
      خیر اگر دفترچه راهنمای آن که البته به زبان انگلیسی یا ایتالیایی ست مطالعه کنید به این موضوع اشاره شده .


سوالات خود را با قید برند , مدل  و مدت زمان استفاده مطرح کنید .

برند های قابل پشتیبانی :

بوش Bosch - آاگ AEG - الکترولوکس  Electrolux - آریستون  Ariston - ایندزیت - میله MIELE - گاگنو - نف - تکا - زیمنس - بکو

پاسخ گویی سوالات حداکثر 24 ساعت

از پرسید سوالات تکرار خود داری کنید .


 

لباسشويي،رفع اشكال لباسشويي،تعمير لباسشويي،تعمير انواع لباسشويي،لباسشويي بوش،لباسشويي آاگ،لباسشويي الكترولوكس،لباسشويي نف،لباسشويي آريستون،لباسشويي سامسونگ،لباسشويي ال جي،لباسشويي ايندزيت،لباسشويي فيلكو،لباسشويي زانوسي