.

شماره تلفن های تعمیرگاه (دفتر مرکزی) :

 09191494523        ****        02188420162      ****       09122850445

02186028316

کلیه خدمات ارائه شده با ضمانت کتبی و قطعات اورجینال و تضمین برگشت وجه می باشد (مراجعه تکنسین در کمتر از یک ساعت برای تهران )

علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی

 

 

علت تمیز نشستن ماشین ظرفشویی

برندهای کم مصرف مانند : بوش , آاگ , الکترولوکس , زیمنس , زانوسی , بلومبرگ , ایندوزیت , آریستون هات پوینت

 تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دلایل زیادی دارد که بیشتر این مشکلات در برندها کم مصرف مشاهده شده که بنا به تحقیق شرکت های وارد کننده علت اول به خاطر استفاده غیر استاندارد از ماشین است ؛

این گروه از ماشین های ظرفشویی با توجه به تکنولوژی منحصر به فرد خود برای رسیدن به بهترین راندمان با کمترین هزینه به رعایت موارد زیر بسیار حساس می باشند :

1 - سختی آب ؛

   سختی آب دستگاه باید به درستی و با توجه به آب منطقه تنظیم شود تا رزین موجود در داخل ماشین به درستی احیا شود .

2 - مواد شوینده ؛

  باز هم متاسفانه در کشور هنوز پیدا کردن شوینده مناسب و استاندارد کمی سخت شده است چرا که قبل از ورود مارک جدید اصلی یک شوینده به سرعت تقلبی و قاچاقی آن در بازار پخش می شود که از نظر بسته بندی کاملا شبیه اصل آن می باشد که استفاده مکرر از آن باعث افت کارایی ماشین ظرفشویی می شود .

  توجه داشته باشید که همیشه هر ماشین اگر به شوینده خاصی اشاره کند حتما باید از همان شوینده استفاده کنید در غیر اینصورت ماشن کارایی خود را از دست خواهد داد .

  قرص های شوینده کوانتوم دارای تکنولوژی حل شدن در دمای مختلف است بدین صورت که سه بخش اصلی این قرص هر کدام در دمای خاص با آب حل می شود و این دما با چیزی که در ماشین ظرفشویی برنامه ریزی شده باید همخوانی داشته باشد . چیزی که در قرص های تقلبی رعایت نشده .

3 - چیدن ظروف در ماشین ظرفشویی :

  چیدن مناسب ظروف در ماشین باعث رسیدن مناسب آب با تمامی بخش های ظروف خواهد بود که در صورت بد چیده شدن آب به قسمت های داخلی نرسیده و طبیعتا تمیز هم نمی شود .