0

راهنمای فارسی لوازم خانگی

شماره تلفن های تعمیرگاه (دفتر مرکزی) :

 09191494523        ****        02188420162      ****       09122850445

02186028316

کلیه خدمات ارائه شده با ضمانت کتبی و قطعات اورجینال و تضمین برگشت وجه می باشد (مراجعه تکنسین در کمتر از یک ساعت برای تهران )

تفاوت ترانس های استابلایزر با محافظ ها

-  تفاوت ترانس های استابلایزر با محافظ های تاخیر یا یخچال

 

دستگاه محافظ ، فقط دارای یک برد الکترونیکی می باشند که به هنگام بالا و یا پائین بودن ولتاژ برق شهر از حدتعریف شده برق را قطع می نمایند و نیز یک مدار تاخیر جهت وصل مجدد برق شهر با زمان معین می باشند که این سیستم به دلیل بدوی بودن آن محافظ مطمئن و کاملی برای دستگاههای مصرف کننده نمی باشد

ولی استابلایزرفاصله میکروکنترولرهوشمند با توانائی ها و ویژگی هایی که در ذیل به برخی از آنها اشاره شده محافظ بسیار مطمئن برای لوازم برقی می باشد.

  • - تثبیت برق شهر

برق شهر دارای نوسانات ولتاژ است، به همین دلیل استفاده از استابلایزر میتواند با تثبیت ولتاژ به میزان قابل توجهی عمر و راندمان دستگاه های مصرف کننده را بالا ببرد.

  • - محافظت در مقابل اتصال کوتاه

اگر به هر دلیلی اتصالی در خروجی و یا مدارات داخلی استابلایزر اتفاق بیافتد بلافاصله دستگاه به صورت اتوماتیک توسط میکروکنترلر تعبیه شده ، خروجی را قطع نموده و از بروز هرگونه ایراد و مشکل برای مصرف کننده جلوگیری می نماید .

  • - کاهش هزینه مصرف برق

افت ولتاژ برق شهر باعث اختلال در عملکرد دستگاه ها شده و قدرت نامی و راندمان الکتروموتور را به حد قابل توجهی کاهش می دهد که باعث پایین آمدن دور الکترو موتور و گرم شدن آن خواهد شد و به تبعاً تلفات انرژی افزایش می یابد و در نهایت برق زیادی را مصرف می کند که پیرو نظریه کارشناسان این امر ، در بعضی از مواقع افزایش مصرف برق تا 25% نیز می باشد .

 تجربه و توصیه های تجربی :

استفاده از محافظ یا استابلایزر  برای کلیه لوازم خانگی لازم و ایمنی انرا افزایش می دهد و این موضوع در مورد لوازمی که دارای موتور هستند مهمتر .

در مقایسه؛ استابلایزر از محافظ بهتر و کار آمد تر می باشد و اگر لوازم گرانقیمت خارجی خریداری کردید توصیه می شود از استابلایزر استفاده کنید .

همیشه در انتخاب اینگونه لوازم دقت کنید تا از برند ، معتبر ، با کیفییت و تضمین شده استفاده کنید فراموش نکنید که این دستگاه برای حفظ از دستگاه های دیگر خریدید و دنبال زیباترین یا ارزانترین آنها نباشید .

 

 

 

 


ترانس استابلایزر, محافظ برق  نوسان نوسانات برق ارت محافظ یخچال , محافظ کامپیوتر , 220 نویز تاثیرات , اتصالات اتصالی قطع وصل پیک افزایش ولتاژ نوسانات برق سه فاز اختلاف فاز ارت نول چاه ارت آسانسور